1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  Facebook

 

КОНТАКТНІ ЛІНЗИ - КОНТАКТНА КОРЕКЦІЯ ЗОРУ

КОНТАКТНІ ЛІНЗИ, без сумніву, є самим чудовим рішенням для корекції зору. Контактні лінзи мають ряд незаперечних переваг перед окулярами. Правильно підібрані контактні лінзи створюють більше по величині та краще по якості зображення на сітківці ока, тим самим підвищують гостроту зору, розширюють поле зору, відновлюють бінокулярний зір. Крім цього, користування контактними лінзами зменшує явища астенопії (зорового стомлення) та підвищує зорову працездатність. Все це, безсумнівно, позитивно впливає на загальний стан організму, підвищує життєвий тонус, розширює зону інтересів і можливостей людини. Зі слів пацієнтів, контактні лінзи дають не тільки іншу, кращу якість зору, але йкращу якість життя в порівнянні з окулярами.

ПЕРЕВАГИ КОНТАКТНОЇ КОРЕКЦІЇ ЗОРУ

§КОНТАКТНІ ЛІНЗИ- при правильному підборі та використання забезпечують набагато краще, чим окуляри, якість корекції зору. Лінзи дозволяють повністю відновити гостроту зору без перекручувань та аберацій, чого не можуть забезпечити найкращі окуляри.

§КОНТАКТНІ ЛІНЗИ – звільняють від обмежень, що накладаються носінням окулярів, дають відчуття волі, дозволяють вести активний спосіб життя.

§КОНТАКТНІ ЛІНЗИ – мають ряд спеціальних медичних показань, таких як - короткозорість і далекозорість високих ступенів, коли лінзи дозволяють досягти значно більше високих показників гостроти і якості зору, чим окуляри. Нестерпність або незадоволеність результатами очкової корекції зору. Анізометропія ( різноокість ) при різниці в рефракції обох очей більше 2,0 діоптрій.

§КОНТАКТНІ ЛІНЗИ – це неперевершений косметичний ефект. Зміна кольору очей в залежності від Вашого бажання та бездоганна корекція зору!!!

Наші лікарі проведуть Вам повний спектр необхідних обстежень та в мінімальні строки підберуть контактні лінзи найкращих закордонних виробників, які максимально відповідають Вашим побажанням.

За допомогою м'яких контактних лінз ми можемо корегувати будь-які ступені короткозорості та далекозорості а також астигматизму за допомогою спеціальних торичнихлінз.Використовуючи кольорові та відтіночні лінзи ви зможете або підкреслити або кардинально поміняти колір Ваших очей.

Якщо Ви ніколи не носили контактні лінзи або у Вас був сумний досвід невдалого носінняВам просто необхідно звернутися до нас!!! Сучаснітехнологій в області виробництва контактних лінз дозволили створити лінзи, що відповідають високим вимогам безпеки, комфортності та біосумісності матеріалів із тканинами ока. На сьогоднішній день можна підібрати контактні лінзи практично будь-якому пацієнтові. Правильно підібрані контактні лінзи та дотримання наших рекомендацій забезпечать Вам безпечне й комфортне носіння лінз.

 

<