1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  Facebook

Відділення гематології заснована в 1992 році після створення ГВКГ МО України. До розпаду СРСР лікування гематологічних хворих проводилось в ГВКГ ім.. Бурденко (м. Москва). Отримання попередньої допомоги в окружних госпіталях було покладено на позаштатних гематологів. В 408 Окружному госпіталі ці обов’язки були покладені на старшого ординатора кардіологічного відділення Політова Ігоря Захаровича, який і став першим начальником новоствореного відділення.

Клініка гематології є єдиною за своїм профілем у медичній службі Збройних Сил та інших силових відомств. На цей час клініка представлена стаціонаром з 20 ліжок з боксованими палатами для важких хворих. Також є комфортабельна палата-люкс. Проводиться амбулаторний прийом та диспансерне спостереження за військовослужбовцями, військовими пенсіонерами та членами їх сімей. Крім того, в клініці проводиться лікування пацієнтів, які не мають відношення до МО України, але в змозі самостійно, або за допомогою інших організацій відшкодувати вартість наданих медичних послуг.

Клініка гематології працює у тісній співпраці з відділенням променевої та інтенсивної терапії ГВКГ, Центром крові МОУ, що дає змогу проводити повний обсяг лікування, враховуючи проведення високодозової поліхіміотерапії, променевої терапії та забезпечення препаратами донорської крові. Лабораторно-діагностична база ГВКГ та співпраця з провідними діагностичними закладами не тільки України, а також Росії та Німеччини дає можливість у максимально стислі строки встановити остаточний діагноз, та розпочати лікування за сучасними міжнародними стандартами. Знаходженні клініки у єдиному лікувальному закладі разом з спеціалізованими хірургічними відділеннями дає змогу вчасно проводити біопсію уражених органів для встановлення діагнозу, та надавати допомогу у разі виникнення ускладнень під час лікування. Таким чином, на даний час клініка гематології є добре оснащеним спеціалізованим медичним підрозділом, де широко впровадженні сучасні методики лікування та діагностики хворих на гемобластози.
З 2004р. по 2012 рік клініку очолював полковник медичної служби канд.. мед. наук. Гончаров Ян Петрович.

З 2012 року клініку очолює полковник медичної служби канд.. мед. наук. Петруша Олександр Олегович.

У клініці працюють 2 канд. мед наук, лікарі вищої категорії з досвідом роботи за фахом гематологія понад 10 років.
У науковій та практичній сфері клініка співпрацює з гематологічними закладами Національного радіаційного центру АМНУ, Інститутом експерементальної онкології ім.. Кравецького, є клінічною базою кафедри гематології та трансфузіології НМАПО ім.. П.Л. Шупика.

Якісне лікування та дбайливе ставлення до потреб пацієнтів є головним принципом роботи наших співробітників.

<