1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  Facebook

Роговський Володимир Михайлович

Роговський Володимир Михайлович
Начальник Клініки судинної хірургії полковник медичної служби
1965 р.н. Практичну діяльність розпочав у 1993 р., після закінчення ІІ факультету ВМА ім.Кірова зі спеціальності «Хірургія». У 1996 р., після закінення УВМА, був призначений на посаду ординатора КСХ. З 2005 р очолив клініку.
Ангіохірург вищої категорії, автор 57 наукових праць, 2 патентів на винаходи, 3 раціоналізаторських пропозицій. Полковник медичної служби. Основні напрямки наукової роботи присвячені проблемам оперативного лікування укладнених форм аневрізм аорти та атеросклеротичного ураження магістральних артерій нижніх кінцівок.

Мішалов Володимир Григорович

Мішалов Володимир Григорович – завідуючий кафедри доктор медичних наук, професор. лікар-хірург вищої категорії, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, нагороджений дипломами АН і АМН України за цикл наукових праць, почесними грамотами АМН та подяками Київського міського голови. У 2000 р. В. Г. Мішалову присвоєно Почесне звання «Заслужений лікар України», нагороджений медаллю «В пам'ять 1500-ліття Киева».
Практичну діяльність розпочав у 1978 р., після закінчення лікувального факультету Київського медичного інституту лікарем-хірургом клінічної лікарні № 23. З 1982 по 1998 рр. працював у Київському інституті клінічної та експериментальної хірургії МОЗ України. У 1984 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за темою «Експериментально-клінічне вивчення атравматичного мікрохірургічного шовного матеріалу «металотравм». 3 1986 р. — старший науковий співробітник, з 1987-го — завідувач відділення серцево-судинної хірургії і тромбоемболії легеневої артерії. У 1997 р. В. Г. Мішалов захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук за темою «Хірургічне лікування ішемічної хвороби серця в сполученні з атеросклеротичним ураженням інших судинних басейнів». З1998 року завідувач кафедри госпітальної хірургії з курсом грудної та судинної хірургії. 2000р – 2006р -проректор з лікувальної роботи.
Професор В. Г. Мішалов — науковий керівник міського центру хірургії на базі ОКЛ м. Києва. В. Г. Мішалов — провідний спеціаліст в Україні з лікування поширеного атеросклерозу і тромбоемболії легеневої артерії, він щорічно власноруч виконує 400 оперативних втручань. Автор 16 монографій, 52 винаходів, 465 наукових статей. Під його редакцією вийшла збірка «Лекції з госпітальної хірургії» у 3 томах (друге видання — у 2007 р.), він є співавтором підручника «Хірургія» у 3 томах (2006-2007 pp.). Під його керівництвом захищено 11 кандидатських і 3 докторські дисертації. Він є членом апробаційної ради «Загальні питання хірургії», членом ЦМК з хірургічних дисциплін при Національному медичному університеті, членом Вченої ради НМУ 3-го медичного факультету, а також спеціалізованої Вченої ради із захисту докторських дисертацій при Інституті серцево-судинної хірургії АМН України та НКМАПО, член колегії міського відділу охорони здоров'я та соціального захисту населення, член редколегії 5 медичних журналів, шеф-редактор журналу «Серце і судини», редактор журналу «Хірургія України». Член Європейської асоціації хірургів, асоціації торакальних хірургів, член правління Європейської асоціації судинних хірургів. Консул Європейського товариства судинних хірургів в Україні. Головний судинний хірург МОЗ України.
Приймає участь в міжнародних конференціях.

Черняк Віктор Анатолійович

Черняк Віктор Анатолійович - доктор медичних наук, професор.
1960 р.н. З 1984 - 1986 pp. - хірург у Володарській центральній районній лікарні Київської області. 3 1986 По 1994 pp. працював у Київському НДІ клінічної та експериментальної хірургії МОЗ України — хірургом, а потім науковим співробітником, де захистив кандидатську дисертацію на тему «Діагностика та хірургічне лікування неускладнених аневризм черевної частини аорти та клубових артерій ». За результатами цієї роботи був удостоєний Державної премії України за 1994 р. 1993 р. - був відряджений у Лівійську Джамахірію, де працював за індивідуальним контрактом по 1997 р. З 1997 - 1998 рр. старший науковий співробітник у Центру нейроендоваскулярної хірургії АМН України. 1999 р. - асистент кафедри госпітальної хірургії № 2 з курсом грудної та судинної хірургії НМУ, 2003 р. — завідувачий відділення серцево-судинної хірургії Центральної міської клінічної лікарні м. Києва. 2005 р. - доцент кафедри госпітальної хірургії № 2 з курсом грудної та судинної хірургії. 2008 р. - захистив докторську дисертацію на тему «Діагностика і хірургічне лікування хронічної критичної ішемії нижніх кінцівок, поєднаної з мультифокальним атеросклерозом».
Хірург вищої категорії, автор 210 наукових праць, 29 патентів на винаходи, 14 раціоналізаторських пропозицій. Основні напрямки наукової роботи присвячені проблемам серцево-судинної та невідкладної хірургії.

Яцун Владислав Володимирович

Старший ординатор Клініки судинної хірургії, підполковник медичної служби - Яцун Владислав Володимирович
1972 р.н. Практичну діяльність розпочав у 1998 р., після закінчення Запорізького державного медичного університету та Української військово-медичної академії. З 1998 р. по 2001 р. – старший помічник начальника навчального відділу УВМА. З 2001 р. по 2004 р. проходив навчання у ад’юнктурі зі спеціальності «Хірургія». З 2005 р. призначений на посаду ординатора КСХ. З 2011 р. – старший ординатор КСХ.
Ангіохірург другої категорії, автор 32 наукових праць, 3 патентів на винаходи, 2 раціоналізаторських пропозицій. Основні напрямки наукової роботи присвячені проблемам ускладнених форм венозної недостатності та застосуванню стовбурових клітин у ангіхірургії.
Виконує реконструктивні операції на артеріях нижніх кінцівок. Застосовує малоінвазивні методи лікування варикозної хвороби із застосуванням лазеру та склеротерапії

Борківець Олександр Миколайович

Ординатор Клініки судинної хірургії - Борківець Олександр Миколайович
1977 р.н. Практичну діяльність розпочав у 2000 р., після закінчення Української медичної академії. З 2002 р. призначений на посаду ординатора Клініки судинної хірургії.
Хірург першої категорії, автор 30 наукових праць, 4 патентів на винаходи, 3 раціоналізаторських пропозицій. Основні напрямки наукової роботи присвячені проблемам патології артеріального та венозного русла.
Виконує реконструктивні операції на артеріях нижніх кінцівок. Застосовує малоінвазивні методи лікування варикозної хвороби із застосуванням лазеру та склеротерапії.

Родіонов Олексій Сергійович

Ординатор Клініки судинної хірургії – Родіонов Олексій Сергійович.
В 2009 році закінчив Київський медичний університет Української асоціації народної медицини за фахом лікувальна справа.
З 2009 по 2012 рік  року навчався в інтернатурі за спеціальністю хірургія в Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця на кафедрі хірургії №4, під керівництвом професора Мішалова В.Г. на базі клініки судинної хірургії ГВМКЦ «ГВКГ».
В 2012 році отримав спеціалізацію: судинний хірург, на базі Української військово-медичної академії. 
З 2012 року по теперішній час займає посаду ординатора клініки  судинної хірургії в ГВМКЦ «ГВКГ».
Основні напрямки практичної роботи: виконання оперативних втручань на магістральних артерія і венах, лікування варикозної хвороби малоінвазивними методиками: мініфлебектомії, хімічна склероблітерація варикозно-розширених вен (склеротерапія), ендовенозна лазерна коагуляція, ендоскопічна дисекція вен.
Автор 11 наукових праць. Приймає активну участь у наукових конгресах та майстер-класах   міжнародного значення.

Андрій Олександрович Бондаревський, старший викладач кафедри військової хірургії ВМІ УВМА, підполковник медичної служби.
Закінчив з відзнакою Чернівецький державний медичний інститут у 1994 році, Українську військово-медичну академію у 1997 році за спеціальністю “хірургія”
Розпочав службу з посади провідного хірурга медичної роти 6 окремої аеромобільної бригади; після закінчення ад’юнктури з 2001 року по теперішній час  – старший викладач кафедри військової хірургії ВМІ УВМА. Неодноразово приймав участь у міжнародних миротворчих операціях – у 2004 р. місія ООН у Ліберії, у 2010 р. – у Ісламській Республіці Афганістан, у 2012 році - місія ООН у Демократичній Республіці Конго.
Кандидат медичних наук, дисертацію на тему «Шляхи підвищення ефективності лікування при пошкодженнях товстої кишки» захистив у 2002 р.
Хірург вищої категорії, автор 30 наукових праць, 4 раціоналізаторських пропозицій.

<