1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  Facebook

 

AcrySof IQ Natural

Поверхня будь-якої традиційної лінзи являє собою частину сфери з певним радіусом, але в них є такий же недолік, як у природного кришталика – фокусування променів, що проходять через центральну й периферичну частини лінзи відбувається на різній відстані від сітківки. В оптиці таке явище називають сферичними абераціями (перекручуваннями). Це може привести до того, що при поганому освітленні, коли зіниця розширена, навколо яскравих джерел світла можуть виникати ореоли, відблиски та зниження контрасту зображення. Дане явище гарне відомо водіям, що управляють автомобілем уночі. У лінзі AcrySof IQ Natural задня поверхня має змінну кривизну, що дозволяє променям сходитися в одній крапці на сітківці навіть при розширеній зіниці. Зображення, отримане за допомогою такої лінзи, відрізняється кращою якістю, контрастністю й чіткістю в будь-який час доби. До того ж це дозволило зробити лінзу майже вдвічі тонше традиційної, а для її імплантації тепер потрібен невеликий розріз. Ультрафіолет і світло на границі видимого спектра й ультрафіолету може привести до ушкодження сітківки. Традиційні кришталики містять у собі лише фільтр від ультрафіолету, у той час як всі кришталики серії IQ Natural пофарбовані в жовті кольори. Кількість жовтого пігменту в лінзах Natural повністю відповідає його кількості в природному кришталику людини й не впливає на сприйняття кольорів. Більше того, пацієнти з імплантованою лінзою Acrysof IQ Natural відзначають, що після операції вони бачать кольори більше натуральними й природними. Даний тип кришталика призначений у першу чергу людям, що ведуть активний спосіб життя, тим, яким потрібне гарний зір у сутінках.

 

Akreos Adapt AO — Гнучка асферична безабераційна інтраокулярна лінза з удосконаленою оптикою

Akreos™ Adapt AO — перша лінза, що автоматично адаптується до будь-яких розмірів ока й забезпечує виняткову якість зору й контрастну чутливість завдяки вдосконаленій безабераційній оптиці.
Завдяки рівномірному розподілу оптичної сили від центра до країв лінзи, функціонування оптики не залежить від індивідуальної форми роговиці пацієнтів, і підходить навіть пацієнтам із уже існуючими рогівковими абераціями, що пройшли процедуру LASIK або лікування кератоконуса. Крім цього, фактор рівномірного розподілу оптичної сили мінімізує погрішність оптичної сили при децентрации лінзи.
Дизайн гаптики з фіксацією у чотирьох крапках лінзи Akreos AO скорочує контакт лінзи з капсульним мішком для оптимальної стабільності. Цей дизайн забезпечує стійке центрування лінзи після скорочення капсульного мішка, що звичайно відбувається протягом перших шести місяців після операції.
Лінза Akreos AO підтримує прямий контакт із задньою капсулою кришталика, формуючи при цьому механічний бар'єр проти клітинної міграції. Оптика й гаптика лінзи мають квадратний край й 360° задній бар'єр, які надалі перешкоджають утворенню вторинної катаракти.


Акомодуюча монофокальна лінза Crystalens HD

Crystalens HD™ — нова акомодуюча інтраокулярна лінза з удосконаленою оптикою, що забезпечує пацієнтам з катарактою кращу глибину фокусування, і прекрасну чіткість зображення поблизу, удалині й на проміжних відстанях без порушення якості зору. Завдяки вдосконаленої акомодуючої оптиці, що забезпечує кращу глибину фокусування. Crystalens HD™ забезпечує ще кращий зір на близькій відстані без порушень якості зору на середній і далекій відстані. Перевагою акомодуючої монофокальної інтраокулярної лінзи Crystalens® є те, що вона проектує тільки одне зображення на сітківку ока, на відміну від мультифокальної лінзи, що проектує безліч зображень, які не повністю перебувають у фокусі й перекривають один одного, В останньому випадку мозок пацієнта повинен вибрати з безлічі зображень одне необхідне. Це не завжди добре сприймається людиною й може викликати психологічний дискомфорт.
Акомодуюча монофокальна інтраокулярна лінза Crystalens не вимагає нейроадаптації, а сама адаптується до пацієнта, і дозволяє йому сфокусувати зір тільки на ті предмети, які він хоче побачити. Монофокальний дизайн лінзи Crystalens HD™ дозволяє зберегти контрастну чутливість, і в значній мірі уникнути відблисків й ореолів. Лінза згинається й переміщається вперед та назад при скороченні циліарного м'яза й прогинанні передньої мембрани склоподібного тіла, що значно підсилює фокусучу здатність лінзи.

 


Гнучка інтраокулярна лінза для мікророзрізу Akreos AO Mi60

Інноваційна форма лінзи Akreos MI-60 була розроблена для оптимізації післяопераційних процесів у капсульному мішку з урахуванням поглинання сил у трьох вимірах.
Лінза Akreos AO Mi60 може імплантуватися через розріз 1,8 мм
Гаптика із чотирма крапками фіксації розроблена для забезпечення стабільності, що підтверджується лінзою Akreos Adapt. Спеціальний дизайн передбачає поглинання сил скорочення різної інтенсивності, забезпечуючи гарне центрування лінзи.
Асферичні лінзи, до яких належить Akreos MI-60, скорочують сферичні аберації й поліпшують контрастну чутливість.
Лінза Akreos MI-60 має постійну оптичну силу — від центра до краю, для передбачуваності рефракційних результатів для всіх пацієнтів незалежно від форми роговиці, розміру зіниці, розміру капсульної сумки або центрації.
360° бар'єр і технологія квадратного краю скорочує міграцію кліток, як і попереднє покоління інтраокулярних лінз Akreos. Черговим удосконаленням є 10° кутова конструкція (ангуляція), що підсилює контакт лінзи із задньою капсулою.
Akreos MI-60 виготовлена з гідрофільного акрилу — біосумісного матеріалу, що зводить до мінімуму алергійні й запальні реакції, краще переноситься пацієнтами.


AcrySof® IQ ReSTOR®

Імплантація цієї лінзи дозволяє людині однаково добре й без окулярів бачити вдалину й поблизу за рахунок додаткової дифракційної лінзи на поверхні. Центральна частина лінзи працює як для далечіні, так і для близу, а периферична частина — тільки для далечіні. Acrysof ReSTOR забезпечує для пацієнтів комфортний зір на будь-якій відстані до предмета при різних умовах освітленості завдяки застосуванню самої передової технології - аподизації. Дифракційна частина інтраокулярної лінзи ReSTOR займає центральну оптичну зону й складається з ряду кілець. Поступове зниження висоти кілець - аподизація сприяє плавному розподілу енергії світлового потоку при проходженні через центральну зону. При вузькій зіниці розподіл світлового потоку між далеким і ближнім фокусами відбувається нарівно. Завдяки цьому при звичайних умовах освітленості створюються ідеальні умови для читання й роботи на середніх відстанях при збереженні здатності бачити вдалину. При розширенні зіниці в умовах сутінкового висвітлення починає працювати периферична частина лінзи, не зайнята дифракційною решіткою, зміщаючи світловий баланс на далекий фокус. При цьому лінза стає домінуючої для далечіні. Для забезпечення роботи на близькій відстані ReSTOR має додаткову оптичну силу + 4.0 Дптр.

Клінічні випробування показали, що наявність додаткових 4.0 діоптрій дозволяє повернути пацієнтам здатність читати й робити дрібну зорову роботу на відстані в 30 див і практично усуває необхідність носіння окулярів для близької відстані.

Більше статей...

  1. КОНТАКТНІ ЛІНЗИ
<