1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

  Facebook

Бондарчук Володимир Володимирович Бондарчук Володимир Володимирович - начальник клініки гінекології, лікар вищої категорії, полковник медичної служби. Випускник Військово-медичної академії ім. С.М.Кірова м. Санкт-Петербург .
Шевченко Олексій Миколайович

Шевченко Олексій Миколайович - старший ординатор лікар-гінеколог.

У 2006 році закінчив з відзнакою Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця. Проходив інтернатуру за спеціальністю “акушерство та гінекологія”.  Після закінчення інтернатури працював лікарем акушером-гінекологом у Дорожній клінічній лікарні №1 ст. Київ.

У 2010 році проходив навчання по ендоскопічній хірургії в гінекології в університетській клініці CICE/CENTI (Клермон-Феран, Франція).   У 2011 році пройшов курс післядипломного навчання “Амбулаторна гінекологічна хірургія” (Лондон, Велика Британія).

Володіє традиційними методами оперативної гінекології, в тому числі технікою лапароскопії та внутрішньоматкової хірургії (гістрерорезектоскопії).

Пріоритетним направленням роботи є лікування жінок з ендометріозом, міомою матки,  гіперпластитичними процесами ендометрію та  безпліддям з використанням сучасних малоінвазивних методів лікування.

Кузьмук Леся Петрівна

Кузьмук Леся Петрівна - лікар-гінеколог вищої категорії, к.м.н.

У 1998 році закінчила з відзнакою Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.  З 1998 р. по 2000р. проходила інтернатуру на кафедрі акушерства і гінекології №1 НМУ ім. О.О.Богомольця під керівництвом професора Б.М. Венцківського.  З 2000 року працює лікарем акушером-гінекологом у клініці гінекології ГВМКЦ “ГВКГ”.  У 2012 році захистила дисертвцію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук на тему “Внутрішній ендометріоз: диференційна діагностика та патогенетична терапія з урахуванням збереження репродуктивної функції”.

Має спеціалізацію ендокринологічної гінекології, кольпоскопії, ендоскопічної гінекології. Є дійсним членом Міжнародного товариства гінекологічної ендокринології (ISGE). Автор багатьох наукових публікацій.

Струменський Олексій Мирославович  

Исторический экскурс

В 1859 году в Киевском военном госпитале было основано первое женское отделение на 30 коек с особым родовым отделением. Почти 100 лет в отделении оказывают помощь значительной части женского населения Киева. В отделении работали такие известные специалисты как: Н.Н. Шевелев, В.П. Гармашов, А.И. Михайлов, Ф.П. Матвеев, А.П. Котовская, Я.И. Шерешевский, И.Е.Кукля, В.Д. Лищук.

С реформированием госпиталя в 1992 году в его штате снова начинает функционировать гинекологическое отделение, которое сейчас трансформировано в клинику гинекологии с мировым уровнем предоставления медицинских услуг. Возглавляет клинику выпускник Санкт-Петербургской Военно-медицинской академии им. С.М.Кирова, врач высшей категории, полковник медицинской службы Бондарчук Владимир Владимирович. Под его руководством расширен объем оперативных лапароскопических вмешательств, где так же внедрена в широкую практику тотальная лапароскопическая гистерэктомия. В клинике гинекологии проводится обучение по курсу тематического усовершенствования "Эндоскопическая гинекология".

Сегодня клиника гинекологии – это хорошо оснащенное современным оборудованием и инструментарием специализированное академическое подразделение, где широко внедрены самые современные методы диагностики и лечения больных. В клинике работают профессиональные врачи-гинекологи, готовые прийти на помощь женщине в любой, даже очень сложной, ситуации. Именно качественное лечение является главным принципом работы наших сотрудников.

В стенах клиники ведется напряженный лечебно-диагностический процесс. На стационарном лечении ежегодно находится почти 1000 пациенток, выполняется более 700 оперативных вмешательств, более 9 тыс. женщин в клинике получают высококвалифицированную амбулаторную и консультативную помощь.

Гістероскопія (-резектоскопія) - це метод дослідження в гінекології, що дозволяє оглянути порожнину матки, вічка маткових труб і канал шийки матки, за допомогою спеціальної оптичної системи та виконати оперативної втручання за допомогою гістерорезектоскопу.
     
 • поліпектомія
 • міомектомія
 • метропластика
 • сінехіолізіс
 • резекція (абляція) ендометрію
 • катетеризація маткових труб
 • фалопієскопія
 • стерилізація
Загалом щорічно у клініці виконується понад 300 гістероскопічних оперативних втручань

Бондарчук Володимир Володимирович

Начальник клініки гінекології Бондарчук Володимир Володимирович - полковник медичної служби, лікар вищої категорії, головний гінеколог Міністерства Оборони.

В даний час клініка складається з гінекологічного стаціонару на 20 ліжок із затишними, по-сучасному обладнаними палатами і два гінекологічні кабінети на базі центральної поліклініки. Діагностичне і лікувальне устаткування (комп'ютерний і магнітно-резонансний томографи, ультразвуковий апарат) дозволяє своєчасно і правильно поставити діагноз, провести якісне лікування з використанням лапароскопа, гистероскопа, гіпербаричної оксигенації, физіоаппаратури, голкорефлексотерапії. В нашій клініці вам надається унікальна можливість пройти повне обстеження із залученням інших фахівців, що дозволяє провести комплексне лікування з урахуванням наявності захворювань інших органів і систем організму.

В клініці на сучасному рівні проводиться:

  • Профілактичні огляди жінок із застосуванням новітніх і точних методів дослідження, УЗІ- діагностики, кольпоскопії, цитології і ін.
  • Діагностика і лікування будь-яких інфекційних захворювань органів сечостатевої сфери, що передаються статевим шляхом.
  • Діагностика і лікування патології шийки матки, включаючи кольпоскопію і цитологію (використовується сучасний кольпоскоп, обладнаний електронним фотоапаратом, який фіксує патологічний процес до і після лікування).
  • Підбір індивідуальних методів контрацепції (у тому числі постановка і видалення внутрішньоматкових контрацептивів).
  • Корекція розладів, пов'язаних з клімактеричним періодом, а також підготовка жінок до вступу в період пре- і постменопаузи.
  • Діагностика і лікування порушень менструального циклу.
  • Медичні аборти в терміни до 12-ти тижнів вагітності, міні-аборти, медикаментозні (безопераційні) аборти на малих термінах.
  • Операції при виявленні поліпів шийки і тіла матки, гіперпластичних процесах ендометрія під контролем сучасної оптичної апаратури - гистероскопа, з подальшим гістологічним дослідженням для вирішення гінекологіяпитання вибору лікування.
  • Розкриття абсцесів і видалення кіст бартолинової залози і кіст стінок піхви.
  • Діагностика і лікування безплідності, у тому числі з використанням методу лапароскопії (відновлення прохідності маткових труб при спаєчных процесах в малому тазі).
  • Стерилізація жінок.
  • Діагностика і лікування важких запальних захворювань жіночих статевих органів.
  • Діагностика і лікування міоми матки, ендометріозу, у тому числі з використанням методу емболізації маткових артерій.
  • Лапароскопічні і лапаротомические операції при доброякісних пухлинах тіла і придатків матки (міоми, ендометріоз, кісти яєчників).
  • Пластичні операції при опущенні і випаданні стінок піхви; опущенні, випаданні і деформації шийки матки, розривів промежини після пологів.
  • Лікування нетримання сечі.
  • Естетичні операції на жіночих статевих органах (зменшення малих статевих губ, зменшення входу і об'єму піхви).
  • Симультанні операції при захворюваннях органів черевної порожнини (жовчекамінна хвороба, грижі черевної стінки + міома, кісти яєчників і ін.).
  • Урогінекологічні операції.
  • Комплексне лікування злоякісних пухлин яєчників, матки.

Дочірні категорії

<