1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  Facebook

 Начальник відділення – лікар вищої категорії, службовець ЗСУ Колосюк-Вихрова Тетяна Валентинівна.

Використання кисню під підвищеним тиском – це сучасний метод, який широко використовується в світовій практиці для лікування цілої низки гострих та хронічних захворювань. Метод ГБО може використовуватися, як самостійно, так і в комплексі з традиційними клінічними методами (оперативні втручання, медикаментозне лікування і т.д.) – досягається ефект взаємного підсилення. Лікування проводиться в спеціальних медичних барокамерах під контролем лікарів, що мають досвід роботи в цій сфері більше 30 років.

В госпіталі кабінети відділення розташовані у хірургічному корпусі та в клініці нейрохірургії та неврології. Всі барокамери проходять ретельну технічну перевірку і обслуговуються згідно графіку. Персонал відділення має великий досвід у проведенні сеансів баротерапії пацієнтам різної складності та з різними патологіями.

Значний терапевтичний ефект метода ГБО зумовлений тим, що при насиченні тканин організму киснем під підвищеним тиском доставка кисню збільшується в 12-15 разів.

Крім цього метод дає можливість ліквідувати синдром хронічної втоми, підвищити працездатність, ліквідувати загальну та сексуальну апатію, спортсменам підтримати стадію суперкомпенсації та підвищити безпосередньо результати на змаганнях.
Гіпербарична оксигенація (ГБО) – надійна ефективна та економна допомога в боротьбі не тільки з реальною хворобою, але і спосіб профілактики та підтримання гарного життєвого тонусу та працездатності.

Барокамера Барокамера
<