1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  Facebook

Суничук Микола Миколайович  Начальник відділення полковник медичної служби кандидат медичних наук Суничук Микола Миколайович.

Проблема порушення мозкового кровообігу зберігає надзвичайну медичну та соціальну значимість в зв'язку зі значною частотою його розвитку, високим відсотком інвалідізації та смертності. Щорічно в світі трапляється біля 15 млн. інсультів, більше 6 млн. людей гинуть внаслідок нього. В Україні ця цифра ще гірше - біля 100-110 тис нових випадків інсульту за рік.

Враховуючи невтішну тенденцію до зростання частоти цереброваскулярних захворювань, в Головному військовому клінічному госпіталі ще у 1988 році було створено друге неврологічне відділення для судинних хворих (тепер – відділення ангіоневрології Клініки неврологій та нейрохірургії.) на чолі з полковником медичної служби В.М. Степовиком. З 1994 року по 2005 рік обов'язки начальника виконував полковник медичної служби А. П. Гребенюк. За цей час було розроблено діагностичні критерії, вдосконалені підходи до лікування хворих із цереброваскулярними захворюваннями. За участю цілої команди фахівців різних напрямків розроблені заходи відновлювальної терапії, вторинної профілактики.

Число хворих, що проходять лікування в ангіоневрологічному відділенні, із року в рік зростає, що пов'язано з подальшим ростом цереброваскулярних захворювань серед пенсіонерів і військових, демографічним положенням в країні, зростанням якості медичної допомоги в ГВКГ.
Лікувально - діагностична робота у відділенні відповідає сучасним вимогам і структурі хворих, які знаходились на лікуванні. Діагностика хвороб нервової системи основана на широкому вживанні клінічних, лабораторних, імунологічних, вірусологічних, рентгенологічних (включаючи рентген- та МРЯ- томографічні), нейрофункціональних методів дослідження.

Завдання відділення.
Надання невідкладної кваліфікованої та спеціалізованої ангоневрологічної медичної допомоги
Підтримувати на належному рівні бойову, спеціальну підготовку особового складу відділення
Військово-наукова та раціоналізаторька робота.
Проведення економічної роботи
Участь в навчальному процесі за фахом неврологія ( розділ «Судинні захворювання нервової системи») для слухачів ФПВЛ УВМА, проведення передатестаційних циклів для лікарів неврологів МОУ на базі відділення.
Консультативна робота в інших відділеннях  ГВМКЦ «ГВКГ»
Підготовка методичних вказівок і рекомендацій по діагностиці, лікуванню і експертизі нервових захворювань.
Впровадження нових методів діагностики та лікування захворювань нервової системи, вивчення їх ефективності
Проведення експертної роботи.
Відділення призначене для лікування хворих з ураженням центрального та периферичного відділу нервової системи, судинними ураженнями головного та спинного мозку, пароксизмальними порушеннями свідомості, минущими порушеннями кровообігу та іншими захворюваннями. За штатом у відділенні 30 ліжок, розгорнуто 35. Палати профілізовані, лікарі та середній медичний персонал закріплені за відповідними палатами (профільними) та вдосконалюють свої знання за даним профілем їх відповідність вимогам посадових інструкцій, професійному рівню.

У відділенні працює висококваліфікований персонал. Лікарі є членами Асоціації боротьби з інсультом, приймають участь у численних міжнародних конференціях, постійно підвищують свої професійні знання. Медичні сестри, зберігаючи двохсотлітні традиції госпіталю, забезпечують індивідуальний догляд за хворими, ретельне виконання призначених маніпуляцій.
Лікування проводиться з урахуванням сучасних поглядів на етіологію та патогенез захворювань нервової системи, з використанням стандартів лікування, що основані на принципах "доказової" медицини.

<