1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  Facebook

Неврологічне відділення

Начальник відділення полковник м\с, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії Ткачов Анатолій Володимирович.
В 1985 році закінчив Військово медичний факультет при Куйбишевському медичному інституті з червоним дипломом

. Пройшов шлях від лікаря медичного пункту військової частини до Головного невролога Міністерства Оборони України. З 1989 року працює за фахом - неврологія. На данний час працює над докторською дисертацією. Автор багатьох наукових статей, методичних рекомендацій та монографій.

У відділенні працює колектив висококваліфікованих фахівців.

За період роботи відділення захищено 5-ть кандидатських дисертацій. В данний час проводяться роботи над 2-ма докторськими та 3-ма кандидатськими дисертаціями. Видається монографія на тему "Новітні методи діагностики та лікування струсу головного мозку та його наслідків". Працівниками опубліковано близько 20-ти методичних рекомендацій з приводу діагностики та лікування різних нозологічних форм, а також близько 250-ти наукових статей. Приорітетними напрямками в науковій та практичній діяльності відділення:

1) Вивчення особливостей ефекту різних ноотропних препаратів при насдідках ЗЧМТ (закритих черепно-мозкових травм), струсі головного мозку, наслідках нейро інфекцій.

2) Лікування вертеброгенних ураженнь периферичної нервової системи з застосуванням підводного вертикального витяжіння.

3) Лікування нейроінфекцій та демієлінізуючих захворюваннь нервової системи з застосуванням медикаментозного лікування, плазмаферезу, імуноглобулінів.

Відділення є базою для навчання слухачів Української військово-медичної академії, проведення курсів підвищення кваліфікації, відділення бере активну участь у діяльності товариства неврологів міста Києва. Відділення приймало участь у міжнародній конференції у Партеніті, присвяченій новітнім досягненням лікування захворювань периферичної нервової системи. Тема «Клинико-диагностические особенности болевых шейно-грудных и пояснично-кресцовых синдромов путем применения в комплексном лечении метода подводно-вертикального вытяжения ».

При обстеженні пацієнтів застосовуються сучасні методи діагностики: комп'ютерна та магнітно - резонансна томографія, електронейроміографія, комп'ютерні РЕГ та ЕЕГ, допплерографія судин головного мозку, клінічні дослідження крові та спинномозкової рідини (в т.ч обстеження на віруси – полімеразна ланцюгова реакція, дослідження імуноглобулінів G, M), імунограмма.

Добрі результати лікування досягнуті за рахунок широкого впровадження, окрім медикаментозного лікування, фізіотерапевтичних методів, зокрема лазеротерапії, голкорефлексотерапії, гіпербаричної оксигенації, вертикального підводного витяжіння поперекового та шийного відділів хребта (що є запатентованим винаходом відділення), лікувальної фізкультури.

Вище перераховані процедури проводяться в приміщенні клініки, що дуже зручно для процесу лікування пацієнтів.

У відділенні впроваджуються нові методи лікування:

1) Застосування внутрішньовенних імуноглобулінів та плазмоферезу при демієлінізуючих та вірусних запальних захворюваннях нервової системи значно скорочує строки лікування та зменшує неврологічний дефіцит у пацієнтів при одужанні чи переході в стадію ремісії.

2) Лікування шийно-грудних больових синдромів, пов'язаних з остеохондрозом хребта, із застосуванням підводного вертикального витягування.

Хворі розміщуються в сучасних, європейського дизайну палатах на 1-го та 2-х пацієнтів.

У клініці є свій басейн та зал лікувальної фізкультури де досвідчені інструктори проводять заняття з ЛФК. Існують дві основні форми лікування –стаціонарна та перебування пацієнтів на денному стаціонарі. При необхідності видається листок непрацездатності.

<