1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Начальник відділення, полковник медичної служби, лікар дерматовенеролог вищої категорії. Литвинко Сергій Олексійович

Основні можливості відділення
В приймальному відділенні працює лікарська бригада у складі:
-лікарів, які входять до штату приймального відділення: начальника приймального відділення, старшого ординатора приймального відділення,  завідуючої диспетчерським пунктом;
-чергової зміни лікарів клінік і відділень центру;
-бригада медичних сестер, лаборант, рентген-лаборант, ланка санітарів і черговий водій, який здійснює доставку хворих у ліжкові відділення, а за необхідністю - лікарів чергових на дому у нічний час та у вихідні дні.
В роботі широко використовуються методи лікарських консультацій та консиліумів з обов’язковим проведенням термінових лабораторних, рентгенологічних досліджень, ЕКГ. За необхідністю виконуються УЗД, ФГДС, КТ, МРТ та інші дослідження з одночасним проведенням невідкладних медичних заходів.
Приймальне відділення Національного військово-медичного клінічного центру "Головного військово клінічного госпіталю" обладнане необхідною медичною апаратурою та лікарськими засобами для надання невідкладної медичної допомоги, які знаходяться в маніпуляційній та в лікувально діагностичному кабінеті.В приміщенні приймального відділення розташований рентген-кабінет, цілодобово в інтересах приймального відділення працює лабораторія експрес-діагностики.
В приймальному відділенні надається невідкладна медична допомога пацієнтам, які її потребують (при інфаркті міокарду, нестабільній стенокардії, гострій серцево – судинній недостатності, при гіпертонічному кризі, при шокових станах, при кровотечах, при коматозних станах, при тяжкому загостренні бронхіальної астми, при гострих алергічних станах. При необхідності проводяться реанімаційні заходи (із залученням чергової зміни реаніматологів).
На базі приймального відділення функціонує лікувально –діагностичний кабінет, де розгорнуто три функціональні ліжка.

 

Основні завдання лікувально-діагностичного кабінету: прийом екстрених хворих (доставлених КШМД; у порядку само звернення); планових хворих, стан яких різко погіршився; огляд та обстеження зазначених категорій хворих; встановлення діагнозу та надання невідкладної допомоги хворим які її потребують, вирішення питання про необхідність амбулаторного чи стаціонарного лікування, вирішення питання профілізації, для хворих, яким показане стаціонарне лікування; надання амбулаторної медичної допомоги. Таким хворим, незалежно від часу доби, проводиться комплекс діагностичних та лікувальних заходів до завершення діагностичного періоду та оформлення медичної документації. Далі, залежно від мети і задач лікування, ці пацієнти, без затримки, переводяться для продовження амбулаторного чи стаціонарного обстеження і лікування. Середній термін перебування таких пацієнтів у приймальному відділенні 1-2 години.

Для надання спеціалізованної медичної допомоги за межами Національного військово-медичного клінічного центру "Головного військово клінічного госпіталю", в лікувальних закладах МО України і Міністерства охорони здоров’я, створені лікарсько-сестринські бригади, оснащені спеціальними укладками. Вони доставляються до місця призначення санітарними автомобілями або санітарною авіацією. При необхідності проводиться евакуація хворих і потерпілих "на себе".

 

<