1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  Facebook

Федірко Ігор ВолодимировичНачальник клініки щелепно-лицевої хірургії та стоматології ГВМКЦ „ГВКГ” МО України, полковник медичної служби, кандидат медичних наук, хірург вищої категорії Федірко Ігор Володимирович.

Наша команда займається лікуванням всього спектру стоматологічних захворювань та патологій щелепно-лицевої ділянки, метою якого є відновлення функції, форми та естетики.
Ми лікуємо всі захворювання зубів, пародонту, слизової оболонки порожнини рота, кісток лицевого скелету, покриваючих його м'яких тканин та лімфатичного апарату цієї ділянки, проводимо реконструктивно-пластичні і естетичні операції.
З метою створення відповідних умов, що сприяють індивідуальному підходу до пацієнтів та виваженого лікування наявних у них захворювань наша клініка поділяється на наступні функціональні підрозділи:

Відділення надає весь спектр стоматологічних послуг: лікування (пломбування, косметична реставрація) пошкоджених твердих тканин зуба, захворювань періодонту, слизової оболонки ротової порожнини, відновлення дефектів зубів та зубних рядів знімними та незнімними протезами за сучасними технологіями.

Сучасне обладнання рентгенологічного кабінету дозволяє виконувати високоякісні дослідження із мінімальним радіаційним навантаженням на пацієнта.
Прийом ведуть лікарі стоматології високої кваліфікації у зручний для Вас час. За бажанням пацієнта всі маніпуляції проводяться під місцевою анестезією. У виключних випадках можливе проведення загального знеболення.

У складі стаціонарного відділення, окрім загальних палат на 4-5 чоловік, ми пропонуємо 4 палати покращеного планування на 1-2 пацієнти. Палати обладнані телевізором, холодильником, окремим санітарним вузлом.

Позитивні відгуки пацієнтів, які перебували на лікуванні у нашій клініці підтверджують високий рівень організації надання стоматологічної допомоги, компетентність наших лікарів, а також доброзичливе відношення медичного персоналу.

З метою відновлення кісткових та м'якотканиних дефектів щелепно-лицевої ділянки, що виникли як наслідок вроджених аномалій розвитку, важких травм та після операцій з приводу видалення пухлин ми проводимо реконструкцію цих дефектів за допомогою як аутотрансплантатів (власних тканин пацієнта) так і штучних матеріалів (титанові мініпластини, біокераміка). Метою нашої роботи є відновлення форми, функції та естетики.

Окремим напрямком нашої роботи є стоматологічна імплантація та підготовчі операції на щелепах до імплантації (синусліфтинг, відбудова альвеолярних відростків щелеп тощо).

Пропонований нами спектр стоматологічної та хірургічної допомоги дозволяє нам надавати спеціалізовану допомогу у повному обсязі та задовольнити всі потреби наших пацієнтів.

Ми завжди на поготові Вам допомогти.

<