1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  Facebook

Начальник клініки – головний травматолог МО України полковник медичної служби, доктор медичних наук Савка Ігор Станіславович.

У клініці пошкоджень госпіталю лікуються всі, чий випадок класифіковано як «особливо складний». Якщо звернутися до історії госпіталю, то можна сміливо констатувати, що пацієнтами цього профілю вже активно займалися в далекому XVIII столітті.

На сьогоднішній день у клініці є все необхідне для проведення оперативних втручань при пошкодженнях та захворюваннях опорно-рухового апарату: сучасне рентген – слідкуюче обладнання для мінімізації об'єму оперативних втручань, металоконструкції для біологічного остеосинтезу, ендопротези. В структурі клініки 2 відділення: травматологічне відділення і гнійної хірургії.

В клініці пошкоджень працють висококваліфіковані спеціалісти:

  • 2 доктора медичних наук
  • 5 кандидати медичних наук
  • 12 лікарів вищої категорії
  • 2 лікарів першої категорії

В клініці пошкоджень ГВКГ МО України постійно впроваджуються найсучасніші методи лікування, які дозволяють максимально зменшити об'єм оперативного втручання, у найкоротші строки відновити функції опорно-рухового апарату, порушені внаслідок травми. Одним з останніх впровадженних найсучасніших методів остеосинтезу є застосування інтрамедулярного блокуючого остеосинтезу переломів довгих трубчатих кісток. Малотравматичність, біологічність та висока стабільність фіксації переломів цим методом роблять його найбільш сприятливим в більшості випадків переломів довгих трубчатих кісток.

Малотравматичність, біологічність та висока стабільність фіксації діафізарних переломів довгих кісток цим методом роблять його найбільш сприятливим в більшості випадків, що є «золотим стандартом» при даній патології. З 1995 року в клініці впроваджено ендопротезування кульшового суглобу при наслідках травм та захворюваннях. При цьому використовуються ендопротези як цементної так і без цементної фіксації вітчизняних та провідних світових виробників.
Широко застосовуються малоінвазивні (артроскопічні) технології при патології суглобів. В клініці виконується артроскопічна та класична резекція менісків при їх пошкодженні, аутопластика зв'язок колінного суглобу.
У відділенні гнійної хірургії розроблені та впроваджені сучасні методи лікування сепсису, остеомієліту, синдрому діабетичної стопи. При цьому притримуються активних принципів місцевого хірургічного лікування гнійних процесів з широким використанням різних видів сорбентів, променевої терапії, регіонарного введення антибактеріальних препаратів.

<