1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  Facebook

Бібік Тарас Антонович

Начальник клініки амбулаторної допомоги, полковник медичної служби Бібік Тарас Антонович - доктор медичних наук, доцент, магістр з державного управління, лікар–терапевт вищої кваліфікаційної категорії. Стаж роботи 31 рік.

Клініка амбулаторної допомоги скерована на надання спеціалізованої хірургічної, терапевтичної, неврологічної, офтальмологічної отоларінгологічної, пульмонологічної, алергологічної, травматологічної, гінекологічної, онкологічної та амбулаторної медичної допомоги. У своїй діяльності базується на принципах сімейної медицини.
Безперервне медичне обслуговування хворих та здорових осіб здійснюють 35 лікарів загальної практики та 29 лікарів-спеціалістів. На базі клініки функціонують дерматовенерологічний, глаукомний, алергологічний, неврологічний, ендокринологічний кабінети, хірургічне відділення, денний стаціонар, фахівці з профпатології.

Для якісної діагностики захворювань постійно використується уся лікувальна та діагностична база Головного військового клінічного госпіталю, а саме магнітно-резонансна томографія, комп’ютерна томографія, ультразвукова діагностика, ехокардіографія, велоергометрія.

Клініка має можливість лікування пацієнтів в умовах денного стаціонару та в стаціонарі вдома. Клініка надає платні послуги з оформленням листка непрацездатності.

На базі клініки амбулаторної допомоги працюють медичні комісії: 

1. Для фізичних осіб (тел. 529-26-90):
- медичних оглядів водіїв транспортних засобів з наданням довідки щодо придатності до керування транспортним засобом;
- медичного огляду для отримання медичної довідки на об’єкт дозвільної системи на придбання, зберігання вогнепальної і газової зброї.
2. Для юридичних осіб (договір складається за адресою вул. Госпітальна, 16; тел./факс 529-60-31) щодо проведення попередніх та періодичних медичних оглядів працівників, які працюють у шкідливих та небезпечних умовах.

Режими роботи

Комісії працюють за адресою:
вул.Госпітальна 18;
з понеділка по п'ятницю;
каб. № 3
без перерви на обід;
контактний телефон: 529-26-90
моб.тел.(з 8.30-18.00): 80503553395 (Маякіна Людмила Іванівна)
Клініка амбулаторної допомоги працює:
з понеділка по п'ятницю
Час роботи: 8.30-16.00
тел. реєстратури : 521-82-45
<