1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  Facebook

Смаль Анатолій ПанасовичНачальник І відділення ЗЛМД (загальнолікарської медичної допомоги) полковник медичної служби Смаль Анатолій Панасович. Закінчив військово-медичний факультет при Горсківському "Нижній Новгород" Державному Медичному Інституті ім. С.М.Кірова у 1989 р. та Українську Військово-медичну академію 1996 р.
Проходив службу у якості військового лікаря, старшого ординатора відділення повітряно-крапельних інфекцій, старшого ординатора відділення загально-лікарської допомоги Головного військового клінічного госпіталю.
В серпні 2008 року призначений начальником 1 відділення загально-лікарської допомоги.
Пройшов спеціалізації за фахом:

  • дерматовенерологія;
  • терапія;
  • загальна практика - сімейна медицина;
  • клінічна імунологія;

Організовує роботу кабінету щеплень ГВМКЦ "ГВКГ". За час роботи кабінету виконав більше 6 тис. щеплень. Впровадив раціоналізаторську пропозицію по оптимізації проведення та обліку щеплень.

Лікарями першого відділення загально-лікарської допомоги обслуговується 30-ти тисячний контингент військовослужбовців, членів їх сімей, та ветеранів Збройних Сил.

Більшість лікарів відділення є фахівцями суміжних терапевтичних спеціальностей (гастроентерологія, ендокринологія, функціональна діагностика) з великим практичним досвідом роботи.

Наш досвід свідчить, що сімейний лікар:

  1. Діагностує та лікує найбільш поширені патологічні стани та захворювання, що може забезпечити 75-90 % потреб пацієнта в медичній допомозі. При засвідчені факту тимчасової непрацездатності може бути виданий листок непрацездатності.
  2. При потребі, скерує Вас до «вузького спеціаліста». Досвід свідчить, що зі 100 пацієнтів до лікаря-спеціаліста направляється від 5 до 20 пацієнтів;
  3. Визначить потребу в стаціонарному лікуванні. Досвід свідчить, що 40-50% пацієнтів не потребують стаціонарного лікування, а потребують обстеження та лікування в амбулаторних умовах. Це значно заощаджує як власний час пацієнта, так і матеріальні кошти, оскільки стаціонарне лікування є значно дорожчим від амбулаторного. Досвід свідчить, що зі 100 пацієнтів стаціонарного лікування потребує 1-2 пацієнти. При необхідності стаціонарного лікування може його провести в денному стаціонарі клініки амбулаторної допомоги самостійно або скерує до інших стаціонарних відділень ГВМКЦ «ГВКГ».
  4. Забезпечить інші потреби пацієнта в амбулаторних медичних послугах (видача мед. довідок для водіїв та кандидатів у водії на керування автотранспортом, довідок- ф.№ О86-У, ф.№ О70, санаторно-курортні картки, довідки в басейн, тощо…).

 

Колектив відділення загальнолікарської медичної допомоги №1

<