1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  Facebook

НАХИМЧУК  Лілія Леонідівна
 

Начальник фізіотерапевтичного відділення – полковник медичної служби НАХИМЧУК Лілія Леонідівна. Лікар-фізіотерапевт вищої категорії. З 1997 по 2014 рік служила у військовому госпіталі м.Севастополя. З травня 2014 року – на посаді заступника начальника клініки фізіотерапії ГВМКЦ.
В жовтні 2015 року призначена на посаду начальника фізіотераевтичного відділення. При проведенні консультацій підбирає доцільні методи впливу фізичними факторами при захворюваннях внутрішніх органів, опорно-рухового апарату, нервової системи. Обирає оптимальний та індивідуальний для кожного хворого фізіотерапевтичний комплекс лікування та реабілітації. Володіє методиками класичної фізіотерапії та гірудотерапії.

Морозенко Оксана Анатоліївна МОРОЗЕНКО Оксана Анатоліївна – лікар-фізіотерапевт вищої категорії. Закінчила Одеський державний медичний університет ім. М.І.Пирогова в 1995 році за спеціальністю педіатрія.
В 2002 р. пройшла спеціалізацію по фізіотерапії в КМАПО ім. П.Л.Шупика. В госпіталі – з червня 2002 року. Володіє сучасними методами фізіотерапії та застосовує їх на практиці. За час роботи неодноразово проходила удосконалення за темами: «Вибрані питання фізіотерапії і фізіопунктури», «Медична реабілітація хворих з захворюваннями нервової та опорно-рухової системи». Приймала участь в розробці методичних рекомендацій для лікування хворих з гастроентерологічною патологією, фізіотерапевтичними методами лікування та реабілітації хворих хірургічного профілю. Володіє методами поєднаної терапії (апарат «Іоносон-Експерт») – ультрафонофорез в поєднанні з імпульсними струмами при патології нервової, опорно-рухової системи, комбінованої терапії при запальних процесах органів малої миски. Виконує електронейроміостимуляцію та лазеропунктуру при нейропатії лицьового нерва, больових синдромах та іншій патології. В 2013 році пройшла спеціалізацію з електропунктурної діагностики, медикаментозного тестування і терапії при Міжнародній асоціації інтегративної медиц
Клен Людмила Іванівна 

КЛЕН Людмила Іванівна - лікар - фізіотерапевт вищої кваліфікаційної категорії; в 1997 році закінчила Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця.
Працювала лікарем педіатром, фізіотерапевтом в медичних закладах м. Києва. В 2002 р. пройшла спеціалізацію з фізіотерапії при КМАПО ім. П.Л.Шупика. В 2006 р. пройшла спеціалізацію з електропунктурної діагностики та інформотерапії при Медичному інституті української ассоціації народної медицини, в послідуючому – біорезонансної діагностики та терапії. Засвоїла методику біопунктури та нозод-терапії при інтернаціональному суспільстві по гомотоксикології в Німеччині (Баден- Баден).
З 2009 р. працює лікарем – фізіотерапевтом в ГВМКЦ «ГВКГ». Консультує хворих з різноманітними діагнозами для визначення оптимальних фізичних методів лікування, які застосовуються в клініці фізіотерапії. Засвоїла та самостійно виконує: електропунктурну діагностику по Фоллю біорезонансну діагностику та терапію, лазеропунктуру, електростимуляцію м'язів обличчя, має досвід застосування гірудотерапії, грязелікування та водолікування.

<