1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  Facebook

Гончаров Ян Петрович 

Гончаров Ян Петрович - провідний терапевт ГВМКЦ "ГВКГ", кандидат медичних наук, лікар вищоої категорії, полковник медичної служби.

В 1991 р. закінчив Військово-медичну академію ім. С. М. Кірова.
З 1991 по 1992 рр. – лікар частини, начальник медичної служби окремого батальйону.
З 1992 по 1993 рр. – лікар авіаційної частини при Харківському училищі льотчиків.
В 1993 – 1995 рр. – інтернатура по терапії при Українській Військово-медичній академії.
З 1995 по 1997 рр. – науковий співробітник, начальник відділу НДІ проблем військової медицини.
З 1997 по 2004 рр. – старший ординатор клініки гематології ГВКГ МО України.
З 2004 р. по даний час – старший ординатор клініки гематології ГВМКЦ «ГВКГ» МО України.

Плідно займається науковою роботою. Приймає участь у роботі науково-практичних конференцій та з’їздів за фахом гематологія та трансфузіологія. Ним опубліковано більше сорока наукових статей у вітчизняних і зарубіжних журналах, видано шість монографій в співавторстві з провідними українськими та російськими фахівцями з гематології.
В 2006 р. захистив кандидатську дисертацію на тему ”Особливості впливу кровопускань та еритроцитаферезу на клінічний перебіг справжньої поліцитемії”. Останнім часом активно впроваджує в роботу клініки гематології, яку очолює, нові методи діагностики та лікування захворювань системи крові, такі, як: високодозові схеми хіміотерапії, застосування рекомбінантних інтерферонів та еритропоетинів, гранулоцитарних колонієстимулюючих факторів, схеми з новими цитостатичними препаратами (флударабіном, кладрібіном, велкейдом) та імунопрепарами (мабтерою, талідомідом).
За час перебування на посаді начальника клініки налагоджено диспансерно-динамічне спостереження за хворими з захворюваннями системи крові, що дало змогу підвищити надання спеціалізованої медичної допомоги військовослужовцям та ветеранам ЗС України, зменшити ліжко-день.
Володіє технікою необхідних гематологічних маніпуляцій та навчає підлеглих. В клініці освоєно лікування всіх гемобластозів з використанням сучасних гематологічних знань та схем хіміотерапії.

Петруша Олександр Олегович

Петруша Олександр Олегович - з 2012 начальник клініки гематології, лікар вищої категорії, полковник медичної служби, кандидат медичних наук за спеціальністю внутрішні хвороби (2011р.)
У 1987 р. поступив у Військово-медичну академію ім. С.М. Кірова, м. Ленінград, на факультет підготовки лікарів для Сухопутних та Ракетних військ. В 1993 р. після закінчення  академії за власним бажанням був направлений в розпорядження Міністра Оборони України і призначений на перше місце служби лікарем полку (пгт. Десна, в/ч 73448). З вересня 1993 р. слухач Військово-медичного відділення при Українському державному медичному університеті, група терапевтів. Після закінчення, у листопаді 1995 р., призначений на посаду старшого ординатора госпітального взводу ОмедБ в/ч 42255. З листопада 1996 року начальник відділення загальнолікарської допомоги Центральної поліклініки МОУ. В подальшому,  в зв’язку з реорганізацією, з 1998р. старший ординатор відділення загальнолікарської допомоги клініки амбулаторно-поліклінічної допомоги Головного військового клінічного госпіталю МО України. З  травня 1999 р. на посаді ординатора гематологічного відділення (з палатами реанімації та інтенсивної терапії) клініки онкогематології ГВКГ. В листопаді 2004р. призначений посаду старшого ординатора клініки гематології ГВМКЦ «ГВКГ», на якій проходжу службу по теперішній час.
В 2006 році проходив службу на посаді лікаря терапевта у складі 56 окремого вертолітного загону миротворчого контингенту ООН у Ліберії. Протягом останніх 4-х років як лікар терапевт приймав участь у миротворчій місії у складі українського загону сил ООН в Ліберії, в міжнародних медичних навчаннях НАТО в Хорватії і Сербії.
Особисто та в співавторстві має більше 20 друкованих робіт в фахових вітчизняних та закордонних виданнях, співавтор 2- х монографій, 2 патентів. У 2010 році захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю внутрішні хвороби «Особливості виникнення та лікування ерозивно-виразкових змін слизової оболонки шлунка і дванадцятипалої кишки у хворих на справжню поліцитемію в еритремічній стадії».

 

<