1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  Facebook

10 тис. медичних масок та декілька сотень флаконів з дезінфікуючим розчином.                

                  01.04.2020

За підтримки Офісу Президента України позаштатний радник керівника Офісу Президента України, Голова всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану та АТО Сергій КУНІЦИН та його побратими передали Національному ВМКЦ ”ГВКГ“ 10 тис. медичних масок та декілька сотень флаконів з дезінфікуючим розчином.

Відповідна допомога також надана військово-медичному закладу в м. Ірпінь. 

 

Детальніше: 10 тис. медичних масок та декілька сотень флаконів з дезінфікуючим розчином.

Ультразвуковий інструмент для очищення ран (UAW)                

                  01.04.2020

 

Нещодавно до Клініки ушкоджень Національного ВМКЦ ”ГВКГ“ було передано сучасний Ультразвуковий інструмент для очищення ран в якості гуманітарної допомоги. Благодійником, який піклується про найскоріше одужання наших поранених захисників України став Мирон Богданович МАРКЕВИЧ.

 

 

Детальніше: Ультразвуковий інструмент для очищення ран (UAW)

Спеціальна обробка (дезінфекція)               

                  01.04.2020

 

 

З метою дотримання безпекових санітарно-епідеміологічних умов в Національному ВМКЦ ”ГВКГ“ щоденно, у ранковий час, проводиться спеціальна обробка (дезінфекція) території Центру засобами спецобробки, в тому числі із використанням спеціальної автомобільної техніки

 

Детальніше: Спеціальна обробка (дезінфекція)

Навчальна тривога               

                  05.02.2020

 

З метою перевірки готовності особового складу до виконання завдань за призначенням, удосконалення військового вишкілу в Національному ВМКЦ ”ГВКГ“ весь особовий склад Центру та 71 мобільного госпіталю був зібраний по команді – ”Навчальна тривога“.

 

Детальніше: Навчальна тривога

Візит в Україну Державного секретаря США Майка Помпео

                      03.02.2020

 

Під час візиту в Україну Державний секретар США Майк Помпео відвідав поранених українських воїнів, які перебувають на лікуванні у травматологічному відділенні Національного військово-медичного клінічного центру "Київський військовий клінічний госпіталь". Він також завітав до госпітального Храму Покрови Пресвятоі Богородиці православної церкви України, в якому знаходять духовну підтримку захисники Украіни.

Детальніше: Візит в Україну Державного секретаря США Майка Помпео

 

Генерал-майор Анатолій Казмірчук: «Інтенсивність роботи наших медиків

можна порівняти лише з періодом Другої світової війни».

                        19.12.2019 

 

До Нового року залишається менше двох тижнів. Настає той момент, коли ми підбиваємо підсумки року, що завершується, і верстаємо плани на майбутнє. Часто-густо говорячи про плани, додаємо фразу «якщо здоров’я дозволить». І стан його, як правило, пов’язуємо не лише з обраним способом життя, а й із медициною. Тому невипадково ми запросили до пресцентру Армія начальника Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» генерал-майора медичної служби Анатолія Казмірчука з проханням поділитися підсумками діяльності головної лікувальної установи оборонного відомства. 

Детальніше: Генерал-майор Анатолій Казмірчук: «Інтенсивність роботи наших медиків можна порівняти лише з...

<