1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Генерал-майор Анатолій Казмірчук: «Інтенсивність роботи наших медиків

можна порівняти лише з періодом Другої світової війни».

                        19.12.2019 

 

До Нового року залишається менше двох тижнів. Настає той момент, коли ми підбиваємо підсумки року, що завершується, і верстаємо плани на майбутнє. Часто-густо говорячи про плани, додаємо фразу «якщо здоров’я дозволить». І стан його, як правило, пов’язуємо не лише з обраним способом життя, а й із медициною. Тому невипадково ми запросили до пресцентру Армія начальника Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» генерал-майора медичної служби Анатолія Казмірчука з проханням поділитися підсумками діяльності головної лікувальної установи оборонного відомства.

 

Детальніше: Генерал-майор Анатолій Казмірчук: «Інтенсивність роботи наших медиків можна порівняти лише з...

Легендарная "таблетка": в Киеве открыли памятник медикам ,

 погибшим в зоне боевых действий.ФОТОрепортаж

                           06.12.2019

           6 декабря на територии Киевского Национального военно-медицинского клинического центра "Главный военный клинический госпиталь" (НВМКЦ) состоялось торжественное открытие памятного знака "Лицо войны", посвященного военнослужащим медицинской службы, погибших, спасая жизни защитников Украины в районе проведения боевых действий.

Детальніше: Легендарная "таблетка": в Киеве открыли памятник медикам , погибшим в зоне боевых действий,...

 

"Капсула часу" : посилання майбутнім захисникам України

                           25.10.2019

 

         Напередодні Дня автомобіліста в Києві у військовому госпіталі, на місці, де з часом височітиме пам’ятник «Обличчя війни» на знак пам’яті про загиблих воїнів-автомобілістів у АТО/ООС, заклали «Капсулу часу – 2019».

 

Детальніше: «Капсула часу»: послання майбутнім захисникам України

 

 

Зустріч президента зі звільненими моряками

                            12.09.2019

Президент України Володимир Зеленський зустрівся зі звільненими українськими військовими моряками, яких утримували в Російській Федерації, та членами їхніх родин.  Зустріч відбулася у неформальній атмосфері на парковому подвір’ї Маріїнського палацу у Києві. Володимир Зеленський привітав військовослужбовців з поверненням на Батьківщину.

Детальніше: Зустріч президента зі звільненими моряками

 

 

Зустріч Предстоятеля зі звільненими військовополоненими моряками ВМС України.

                       09.09.2019

9 вересня 2019 року у Малому залі Національного військово-медичного клінічного центру «ГВКГ» Міністерства оборони України з моряками, які повернулися з ворожого полону зустрівся Предстоятель Православної Церкви України, Блаженнійший Епіфаній, митрополит Київський і всієї України                             «Із надзвичайною силою духу та міцністю у своїх переконаннях – саме так пройшли звільнені українські моряки та політв’язні складні випробування у ворожому полоні. Уся країна захоплюється їхнім подвигом та радіє поверненню Героїв додому. Для мене за честь було зустрітися із вірними синами українського народу, подякувати за хоробрість та незламність, яку вони виявили далеко від рідної землі та близьких людей», - звернувся до моряків Владика Епіфаній.

 

 

Детальніше: Зустріч Предстоятеля зі звільненими військовополоненими моряками ВМС України.

 

  

 Повернення 22 військовослужбовців Військово - морських сил Збройних Сил України            

               07.09.2019

 7 вересня 2019 року до Національного військово – медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» прибули 22 військовослужбовці Військово - морських сил Збройних Сил України, які були захоплені в заручники Російсько – терористичними військами акваторії Азовського моря 25 листопада 2018року.

 

Детальніше: Повернення 22 військовослужбовців Військово - морських сил Збройних Сил України

<