1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  Facebook

 Київському військовому госпіталю 265 років

                     10.06.2020

 «…у Києві, яко місті знатному і багатолюдному шпиталь заснувати хоча б на 50 чоловік хворих і до оного визначити комісара, а для хворих доктора, якому гарнізонних полків хворих у нагляд доручити, лікаря одного й аптекаря одного»

 

Детальніше: Київському військовому госпіталю 265 років

Військові льотчики вперше перевезли хворого на COVID-19

                     12.06.2020

 

Спеціальний військово-транспортний літак Повітряних Сил ЗС України Ан-26 Vita вперше здійснив переліт із хворим на Covid-19. Хворого військовослужбовця у важкому стані доправили до столиці для подальшого лікування. Аби інфекція не поширилась на членів екіпажу, пілоти виконували рейс у захисних медичних костюмах поверх льотних комбінезонів, окулярах та масках. Хворий військовослужбовець був поміщений у спеціальну капсулу.

Детальніше: Військові льотчики вперше перевезли хворого на Covid-19

Благодійність та партнерство у час випробуваннь

                     25.05.2020

 

Сьогодні, 25 травня, у Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь» відбулася передача Збройним Силам України наркозно-дихального апарату WATO EX-35 та монітору пацієнта uMEC12 (2020 року випуску) у комплекті, на загальну суму 1 млн.гривень.

 

 

Детальніше: Благодійність та партнерство у час випробуваннь

Військові медики відпрацювали прийом мобілізаційних резервів

                     11.04.2020

Військові медики відпрацювали прийом мобілізаційних резервів . На базі Національного військово-медичного клінічного центру ,,Головний військовий клінічний госпіталь”, проведено практичне розгортання пункту прийому особового складу. Це потрібно для швидкого та якісного прийому і розподілу медичних працівників, що планується залучити у разі необхідності терміново посилити спроможності військових медиків.Під час тренування особливу увагу було приділено відпрацюванню питань додерж. Залучення особового складу до тренування проходило за обмеженою схемою, без участі мобілізаційного резерву, а засоби захисту у навчальних цілях використовували загальновійськові.

Детальніше: Військові медики відпрацювали прийом мобілізаційних резервів

10 тис. медичних масок та декілька сотень флаконів з дезінфікуючим розчином.                

                  01.04.2020

За підтримки Офісу Президента України позаштатний радник керівника Офісу Президента України, Голова всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану та АТО Сергій КУНІЦИН та його побратими передали Національному ВМКЦ ”ГВКГ“ 10 тис. медичних масок та декілька сотень флаконів з дезінфікуючим розчином.

Відповідна допомога також надана військово-медичному закладу в м. Ірпінь. 

 

Детальніше: 10 тис. медичних масок та декілька сотень флаконів з дезінфікуючим розчином.

Ультразвуковий інструмент для очищення ран (UAW)                

                  01.04.2020

 

Нещодавно до Клініки ушкоджень Національного ВМКЦ ”ГВКГ“ було передано сучасний Ультразвуковий інструмент для очищення ран в якості гуманітарної допомоги. Благодійником, який піклується про найскоріше одужання наших поранених захисників України став Мирон Богданович МАРКЕВИЧ.

 

 

Детальніше: Ультразвуковий інструмент для очищення ран (UAW)

<