1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

"Капсула часу" : посилання майбутнім захисникам України

                           25.10.2019

 

         Напередодні Дня автомобіліста в Києві у військовому госпіталі, на місці, де з часом височітиме пам’ятник «Обличчя війни» на знак пам’яті про загиблих воїнів-автомобілістів у АТО/ООС, заклали «Капсулу часу – 2019».

 

Детальніше: «Капсула часу»: послання майбутнім захисникам України

 

 

Зустріч президента зі звільненими моряками

                            12.09.2019

Президент України Володимир Зеленський зустрівся зі звільненими українськими військовими моряками, яких утримували в Російській Федерації, та членами їхніх родин.  Зустріч відбулася у неформальній атмосфері на парковому подвір’ї Маріїнського палацу у Києві. Володимир Зеленський привітав військовослужбовців з поверненням на Батьківщину.

Детальніше: Зустріч президента зі звільненими моряками

 

 

Зустріч Предстоятеля зі звільненими військовополоненими моряками ВМС України.

                       09.09.2019

9 вересня 2019 року у Малому залі Національного військово-медичного клінічного центру «ГВКГ» Міністерства оборони України з моряками, які повернулися з ворожого полону зустрівся Предстоятель Православної Церкви України, Блаженнійший Епіфаній, митрополит Київський і всієї України                             «Із надзвичайною силою духу та міцністю у своїх переконаннях – саме так пройшли звільнені українські моряки та політв’язні складні випробування у ворожому полоні. Уся країна захоплюється їхнім подвигом та радіє поверненню Героїв додому. Для мене за честь було зустрітися із вірними синами українського народу, подякувати за хоробрість та незламність, яку вони виявили далеко від рідної землі та близьких людей», - звернувся до моряків Владика Епіфаній.

 

 

Детальніше: Зустріч Предстоятеля зі звільненими військовополоненими моряками ВМС України.

 

  

 Повернення 22 військовослужбовців Військово - морських сил Збройних Сил України            

               07.09.2019

 7 вересня 2019 року до Національного військово – медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» прибули 22 військовослужбовці Військово - морських сил Збройних Сил України, які були захоплені в заручники Російсько – терористичними військами акваторії Азовського моря 25 листопада 2018року.

 

Детальніше: Повернення 22 військовослужбовців Військово - морських сил Збройних Сил України

 

Подарунок українським військовим імунологічний аналізатор «Аркітект і1000 SR». 

               05.09.2019

 

Відтепер у Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь» Міністерства оборони України можна значно точніше та швидше діагностувати небезпечні хвороби. Це стало можливим завдяки допомозі американських друзів, які сьогодні подарували українським військовим імунологічний аналізатор «Аркітект і1000 SR». У жодному військовому шпиталі такого сучасного обладнання немає.

Детальніше: Подарунок українським військовим імунологічний аналізатор «Аркітект і1000 SR».

День вишиванки

16.05.2019

 Вшановуючи національні традиції та підтримуючи національно-патріотичний дух народу України офіцери Національного військово-медичного клінічного центру ”Головний військовий клінічний госпіталь“ 16.05.2019 року провели флеш-моб з нагоди ”Дня вишиванки“.

 

 

 

Детальніше: День вишиванки

<