1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  Facebook

 

     Клініка психіатрії НВМКЦ «ГВКГ» надає висококваліфіковану  допомогу особам з розладами психіки, невротичними та соматоформними розладами. На даний момент головним завданням клініки є надання медичної допомоги та реабілітації  учасникам антитерористичної операції (АТО) та учасникам Операції Об'єднаних Сил (ООС) загальна кількість яких за весь період АТО налічує більше 10 тисяч осіб.  Це дало змогу лікарям набути унікального  досвіду по роботі з бойовою психічною травмою, та постстресовим розладом особистості, виявити їх особливості в умовах неоголошеної війни. Здобути  абсолютно новий досвід у веденні депресивних та субдепресивних станів, посттравматичного стресового розладу та інших захворювань психічної сфери в осіб, які потерпіли  від фізичного  насилля перебуваючи на війні чи в полоні. 

     Також лікарі клініки мають досвід роботи  з таким  явищем, як алкоголізація та наркотизація бійців на полі бою та в тилу з метою зниження психологічного напруження.  Врахувавши ці особливості  та перейнявши   досвід провідних світових науковців з Ізраїлю, Польщі, Франції, Англії, Німеччини та інших країн, фахівцями клініки, (а більша кількість їх є бойові офіцери, які  неодноразово перебували в зоні АТО/ООС, і з існуючими проблемами знайомі особисто), - адаптовано та впроваджено в практичну діяльність найсучасніші методи лікування. Враховуючи індивідуальні особливості українських військовослужбовців в умовах неоголошеної війни та реального сьогодення, розроблено індивідуальні персоніфіковані програми терапії та реабілітації, впроваджено в практичну діяльність персоніфіковані програми діагностики, лікування, профілактиці та реабілітації наших захисників, відпрацьовано їх лікувально-реабілітаційні маршрути. В цьому лікарям активно допомагає високоспеціалізована бригада психологів, яку очолює офіцер – психолог, яка виступає головним консультантом з питань військової психології та має досвід по роботі з особовим складом.

    Медичний психолог –гештальтист з багатолітнім стажем  добре розуміється на питаннях медико-психологічних особливостях перебігу соматоформних розладів в учасників локальних бойових дій та виступає головним фахівцем в цій галузі. Розкрити глибину переживань, провести детальну  та диференційну діагностику психопатологічного стану допомагає психодіагност, який має в своєму арсеналі добірку стандартизованих, адаптованих методик з діагностики загальної, когітивно-поведінкової,  травмофокусованої терапії.  Такий індивідуальний підхід до хворого дає змогу підібрати найбільш адекватні методи лікування та психокорекції, які забезпечують, в більшості випадків, високу якість лікування, реабілітації, що виявляється в суттєвому покращенні якості життя, як в учасників бойових дій, так і цивільного населення, яке звернулося по спеціалізовану допомогу до високоспеціалізований лікарів з неабияким бойовим досвідом клініки психіатрії НВМКЦ «ГВКГ».  

Бережіть свій мозок, як зіницю ока, і тоді Ваша психіка перебуватиме в гармонії з Вашим тілом!  

 

Друзь Олег Васильович

 

 

Друзь Олег Васильович начальник клініки психіатрії (з палатами для наркологічних хворих), 1970 р.н., закінчив Військово-медичну академію ім. С.М. Кірова в 1993 році за спеціальністю «Лікувальна справа». Полковник медичної служби; Доктор медичних наук.; лікар-психіатр, нарколог вищої категорії., Заслужений лікар України, фахівець з питань психіатрії та наркології в закладах охорони здоров’я Збройних Сил України.

 

 

 Чайковський Андрій Романович

 Чайковський Андрій Романович підполковник  м\с, старший ординатор клініки психіатрії. 

Закінчив Тернопільську державну медичну академію в 2001 році за напрямком лікувальна справа, Українську військово-медичну академію в 2004 році за напрямком сімейний лікар. В 2004 році пройшов спеціалізацію за фахом «Психіатрія», а в 2010 році отримав спеціалізацію за фахом «Психотерапія», 2016 рік спеціалізація за фахом «Наркологія» .

Займається науковою працею, має в співавторстві 4 методичні рекомендації, 3 статті, 1 наукова праця.
З 2004 працює у Клініці психіатрії ГВМКЦ «ГВКГ». Загальний стаж 8 років.

 

 Галич Ярослав Васильович

Рік народження: 1989

майор м\с, старший ординатор клініки психіатрії (з палатами для наркологічних хворих).

Закінчив Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця у 2012 році.

Закінчив Українську військово-медичну академію у 2015 році за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобув кваліфікацію магістра медицини, офіцера військового управління тактичного рівня. У 2015 році пройшов спеціалізацію за фахом «Психіатрія» та «Психотерапія».

 

Даниленко Тетяна Іванівна  Даниленко Тетяна Іванівна

Рік народження: 1987
майор м\с, ординатор клініки психіатрії (з палатами для наркологічних хворих).
Закінчила Національний медичний університет ім. ак. О. О. Богомольця у 2012 році.
З відзнакою закінчила Українську військово-медичну академію у 2015 році за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобула кваліфікацію магістра медицини, офіцера військового управління тактичного рівня. У 2015 році пройшла спеціалізацію за фахом «Психіатрія»,2016 рік спеціалізація за фахом «Наркологія»

 

 

 

Черненко Інна Олександрівна

Черненко Інна Олександрівна

Рік народження: 1988

Майор медичної служби, ординатор клініки психіатрії (з палатами для наркологічних хворих).

У 2012 році закінчила Вінницький національний медичний університет, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Медична психологія» та здобула кваліфікацію лікаря-психолога.

У лютому 2015 року з відзнакою закінчила Українську Військово-медичну академію за фахом: «Лікар загальної практики та сімейної медицини для Сухопутних військ» та здобула кваліфікацію магістра медицини, офіцера військового управління тактичного рівня.

У вересні 2015р. отримала спеціалізацію за фахом  «психіатрія».

У грудні 2015 р. отримала спеціалізацію за фахом  «психотерапія» .

З квітня 2016 року ординатор клініки психіатрії НВМКЦ «ГВКГ».

В грудні 2019 року присвоєно наукове звання: «Кандидат медичних наук» за спеціальністю 14.01.16 - «Психіатрія». Тема дисертації присвячена: «Формуванню посттравматичного стресового розладу у комбатантів (фактори ризику, профілактика, терапія, реабілітація)».

 Візарко Олександр Миколайович

 Лікар вищої категорії, полковник у відставці.

 Працює у клініці психіатрії НВМКЦ "ГВКГ" з 1990 року.

 З 1990-2003рр. начальник клініки.

Болотнюк Любов Йосипівна

 

БОЛОТНЮК ЛЮБОВ ЙОСИПІВНА
Лікар-психіатр вищої категорії.
Освіта: Львівський медичний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа»
З 1998 року працює у клініці психіатрії НВМКЦ «ГВКГ».

 

 

 

 

1 

працівник ЗСУ, лікар ІІ категорії

Данильчик Ірина Леонідівна

Рік народження: 1984

У 2007році закінчила Національний медичний університет,ім. О.О. Богомольця , отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа» .

2009-2015 рр лікар загальної практики клініки амбулаторної допомоги НВМКЦ «ГВКГ».

У червні 2015р. отримала спеціалізацію за фахом  «психіатрія», а у 2018 році отримала спеціалізацію за фахом «Наркологія».

З жовтня 2018 року працює у клініці психіатрії НВМКЦ «ГВКГ». 

Клініка психіатрична (з палатами для наркологічних хворих)

Друзь Олег Васильович

Друзь Олег Васильович начальник клініки психіатрії (з палатами для наркологічних хворих), 1970 р.н., закінчив Військово-медичну академію ім. С.М. Кірова в 1993 році за спеціальністю «Лікувальна справа». Полковник медичної служби; Доктор медичних наук.; лікар-психіатр, нарколог вищої категорії., Заслужений лікар України, фахівець з питань психіатрії та наркології в закладах охорони здоров’я Збройних Сил України.

 У клініці працює висококваліфікований лікарський склад: 1 спеціаліст з вченим ступенем: «Доктор медичних наук», 1спеціаліст з вченим ступенем: «Кандидат медичних наук» за фахом – "Писхіатрія". 3 спеціаліст вищої лікарської категорії,  1 спеціалістів першої категорії та 1 спеціаліст другої категорії. Середній стаж спеціалістів – 11  років.

 Звертає увагу те, що клініка активно надає психіатричну допомогу громадянам (контингенту платних та договірних хворих).

Важко розв'язувана проблема толерантності населення до психічно хворих обумовлює появу більше прийнятних організаційних форм психіатричної допомоги. У рішенні цієї проблеми відзначаються все більша диференціація організаційних форм, що дозволяють надавати допомогу хворим безпосередньо в умовах денного стаціонару, інтеграція психіатричних форм надання допомоги із загальною медициною.

                                                   Клініка психіатрії здійснює повний обсяг високо спеціалізованої психіатричної

                                                               та наркологічної допомоги на різних рівнях, а саме:

Стаціонарне лікування

Проведення лікування усіх форм психічних розладів, явищ залежності від алкоголю та наркотичних речовин в умовах спеціалізованого стаціонарного відділення під наглядом фахового персоналу з різним рівнем комфортності умов розташування. Дозволяє застосовувати сучасні ефективні препарати, повний обсяг необхідних лікувальних заходів від інтенсивних (при необхідності навіть реанімаційних) до проведення психотерапевтичних, фізіотерапевтичних методів. Індивідуально проводяться діагностичні і лікувальні заходи з ретельним контролем отриманих результатів.

В практиці лікування хворих використовуються всі сучасні види терапії: медикаментозна; психотерапія у різноманітних модифікаціях; фізіотерапія. 

Денний стаціонар

Для досягнення швидкого клінічного результату проводиться лікування, переважно невротичних розладів, в зручних умовах з застосуванням інтенсивних методів лікування з можливим подальшим переходом на амбулаторний підтримуючий етап лікування. Лікування в умовах денного стаціонару також дозволяє проводити ефективну медикаментозну терапію алкогольної, наркотичної інтоксикації без довготривалої госпіталізації хворого. Можливість проведення сучасних психотерапевтичних методів для довготривалого утримання від, різного роду залежностей: алкогольної, наркотичної, комп'ютерної, ігроманії.

Амбулаторно-консультативна допомога

Проведення амбулаторних консультацій лікарями клініки з метою проведення діагностики розладів психічної сфери різних рівнів ураження з подальшою розробкою комплексного лікування з залученням сучасних прогресивних методів психотерапії і психокорекції, динамічним контролем результатів лікування.


В діагностичному процесі залучаються новітні методики патопсихологічного тестування, сучасні апаратні методики діагностичного обстеження (комп’ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія головного мозку, електроенцефалографічне та реоенцефалографічне дослідження). Використовуються і інші сучасні методи діагностичного дослідження. У разі виникнення необхідності для комплексного обстеження та лікування залучаються інші висококваліфіковані спеціалісти (невролог, ендокринолог, терапевт, кардіолог, гастроентеролог та інші).

<