1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  Facebook

Начальник клініки - кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, полковник медичної служби Прокопчук Сергій Миколайович (спеціалізація гастроентерологія, ендоскопія, ультразвукова діагностика).

В нашій клініці Вам нададуть консультативну допомогу по усім питанням гастроентерології.
Наша клініка гастроентерології пропонує проведення профілактичних процедур і консультацій провідних лікарів-гастроентерологів. Ви можете цілком покластися на досвід, що накопичений нашими лікарями, на сучасне обладнання нашого центру для діагностики і лікування захворювань. Ви не залишитесь зі своєю хворобою один на один, кращі наші спеціалісти завжди будуть поруч, щоб допомогти Вам вилікуватися, яким би важким не здавався встановлений діагноз.

Чим швидше Ви пройдете обстеження і почнете лікування, тим більше шансів запобігти тяжких наслідків. Сучасне обладнання госпіталю та досвід роботи лікарів клініки – дозволить  виявити хвороби органів травлення на ранніх стадіях, а як  наслідок - провести ефективне профілактичне лікування. Клініка гастроентерології (з палатами для хіміотерапії) розрахована на 40 ліжок. Шорічно у клініці проходить лікування близько 1100 пацієнтів з різноманітною патологією органів травлення - хронічні гепатити різної етіології (вірусні, алкогольні, токсичні), цирози печінки, виразкова хвороба шлунку і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба, жовчекамяна хвороба і хронічні холецистити, доброякісна гіпербілірубінемія, хронічні панкреатити, хвороба Крона, неспецифічний виразковий коліт, хронічні коліти, злоякісні новоутворення органів травлення).
Спеціалізацією клініки є лікування гепатологічних захворювань, зокрема лікування цирозу печінки, в тому числі викликаного токсичними речовинами, вірусної етіології, зловживанням алкоголем, викликаного інфекціями або внаслідок інших складних захворювань, лікування хронічного вірусного гепатиту В, С ; проводиться лікування захворювань жовчних протоків і жовчного міхура, виразкової хвороби, гастроезофагеальної рефлюсної хвороби з ускладненим клінічним перебігом. Клініка спеціалізується на лікуванні захворювань товстої кишки. Проводиться лікування й таких захворювань, як пухлини шлунку,товстої кишки, підшлункової залози, печінки.
Розміщюються пацієнти у комфортабельних 2-3-4 містних палатах: з яких 2 палати – люкс, та 2 палати з покращеним плануванням.

На базі клініки гастроентерології виконано за останні 8 років – 4 дисертаційні роботи. За останні два роки надруковано понад 25 наукових праць. На базі клініки працюють співробітники кафедри терапії Української військово-медичної Академії і кафедри госпітальної терапії №1 Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця. Останні роки життя на базі клініки плідно працювала видатний гастроентеролог, доктор медичних наук, професор Дегтярьова І.І.

У нашій клініці ми можемо запропонувати обстеження і лікування в умовах стаціонара ОДНОГО дня. Де прийшовши на протязі доби Вам проведуть комплексне гастроентерологічне обстеження (огляд спеціалістів, УЗД, ендоскопічні дослідження (фіброгастроскопія, фібросигмоскопія, фіброколоноскопія), дослідження кислотності, різноманітні лабораторні дослідження, дослідження на H.pylori та інше).Для цього в клініці є найсучасніше ендоскопічне, ультразвукове та функціональне обладнання – ми самі володіємо та виконуємо ці методи дослідження.

Проводиться хіміотерапія для онкологічних хворих з патологію шлунково-кишкового тракту.

Спеціалисти, які працюють у нашій клініці, мають значний досвід і високу кваліфікацію. У лікуванні хвороб органів органів травлення ми застосовуємо самий передовий міжнародний досвід. Для наших фахівців не є проблемою одночасно з профільними захворюваннями діагностувати та лікувати супутню патологію – серцево-судинну, дихальну, нирок і т.і. У розпорядженні клініки – потужний діагностичний арсенал госпіталю – комп'ютерна та магнітно-резонансна томографії, рентгенологічні дослідження, самі сучасні методики УЗД, ендоскопії, повний спектр лабораторної діагностики. Ми працюємо у тісній співпраці з дружніми відділеннями госпіталю – абдомінальної та невідкладної хірургії, проктології та ендоскопії.

<