1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  Facebook

Петруша Олександр ОлеговичНачальник клініки кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, полковник медичної служби Петруша Олександр Олегович.

В даний час клініка складається з гематологічного стаціонару на 30 ліжок із затишними, по-сучасному обладнаними палатами і службовими приміщеннями.
В стінах клініки ведеться напружений лікувально-діагностичний процес. На стаціонарному лікуванні щорічно знаходиться 600-700 пацієнтів, виконуються сотні курсів хіміо- та променевої терапії. В клініці одержують висококваліфіковану амбулаторну і консультативну допомогу понад 1000 пацієнтів щорічно.
В клініці гематології надається спеціалізована гематологічна допомога військовослужбовцям та членам їх сімей, пенсіонерам та працівникам МО України. Крім того, в клініці проводиться лікування пацієнтів, які не мають відношення до МО України, але які в змозі самостійно, або за допомогою інших організацій відшкодовувати вартість лікування в госпіталі.
В клініці працюють професійні лікарі, готові прийти на допомогу будь-якій, навіть дуже складній, ситуації. В клініці працює чотири лікаря. Лікарі: Петруша Олександр Олегович, Семібратова Тетяна Михайлівна, Білоус Надія Іванівна, Савченко Ірина Богданівна.  Сестринський колектив очолює медична сестра вищої категорії Недошивіна Марія Іванівна. Якісне лікування є головним принципом роботи наших співробітників.
Сьогодні клініка гематології – це добре оснащений сучасним устаткуванням і інструментарієм спеціалізований медичний підрозділ, де широко упроваджені найсучасніші методи діагностики і лікування хворих з гемобластозами. При лікуванні використовуються сучасні методи цитостатичної терапії враховуючі проведення високодозових курсів та таргетної хіміо терапії.

Для верифікації діагнозу лікарями клініки щоденно проводиться забір кісткового мозку для подальшого клініко-гематологічного обстеження. Забір кісткового мозку проводиться за стандартними методиками:

  1. стернальна пункція з використанням голки Касірського (ИКД-1).
  2. передня або задня трепанобіопсія здухвинної кістки.

В подальшому в клінічній лабораторії госпіталю проводиться морфологічне дослідження кісткового мозку, а в патолого-анатомічній лабораторії – гістологічне та гістохімічне дослідження.
Для встановлення остаточного діагнозу організовано проведення цитохімічного дослідження та імунофенотипування периферичної крові та кісткового мозку в НДІ імені Р.Е. Кавецького.

Діагностичне і лікувальне устаткування госпіталю дозволяє своєчасно і правильно поставити діагноз та провести якісне лікування.

В нашій клініці вам надається унікальна можливість пройти повне обстеження із залученням інших фахівців, що дозволяє провести комплексне лікування з урахуванням наявності захворювань інших органів і систем організму. Консультативну допомогу надає провідний терапевт ГВКГ Гончаров Я.П.. Актуальна для гематологічних пацієнтів можливість проведення спеціалізованої консультативної допомоги з гінекології, неврології, ендокринології, оториноларингології, офтальмології та інш.

В лікуванні пацієнтів з гемобластозами широко використовується променева терапія на сучасному апараті «Teratronic».

Консультативна работа, що проводиться співробітниками клініки, дозволила зібрати великий клінічний матеріал по залізодефіцитним станам, який був використаний під час написання учбового посібника “Залізодефіцитні стани: (посіб. для лікарів). Автори: С.А. Гусєва, К.М. Бруслова, Я.П. Гончаров (Київ: Логос, 2005.-76 с). Це видання рекомендоване Центральним методичним кабінетом по вищій освіті МОЗ України як учбовий посібник для лікарів-інтернів та слухачів закладів (факультетів) післядипломної освіти.
В клініці накопичений найбільший в Україні досвід лікування пацієнтів зі справжньою поліцитемією з використанням еритроцитаферезу.
В співробітництві із С.А. Гусєвою було захищено 2 кандидатські дисертації (Гончаров Я.П., Петруша О.О.) та опубліковано понад 40 статей в профільних медичних виданнях, захищено 2 патенти на винахід, зроблено більше 30 доповідей на наукових конференціях та з’їздах в Україні та за її межами.
Клініка є клінічною базою кафедри гематології НМАПО ім. П.Л. Шупика. Налагоджені тісні стосунки між клінікою та ведучими науковими центрами України: Інститутом гематології та трансфузіології НАН України, НДІ експериментальної онкології та радіобіології імені Р.Е. Кавецького, Центром радіаційної медицини НАН України, Київським центром трансплантації кісткового мозку, Інститутом онкології НАН України, Інститутом геронтології НАН України та іншими профільними закладами.
В останні роки налагодилось міжнародне співробітництво.
Госпіталь має ліцензію, що дозволяє надання платних послуг. При цьому пацієнту гарантується той же рівень медичної допомоги, який мають військовослужбовці та інші категорії пацієнтів. Пацієнти в обов’язковому порядку інформуються про всі аспекти лікувально-діагностичного процесу з обговоренням всіх можливих альтернативних видів обстеження та лікування.
Клініка гематології приймає участь в проведенні міжнародних клінічних випробувань у відповідності до принципів GCP.
Клініка гематології Головного військово-медичного клінічного центру «ГВКГ» завжди готова надати вам необхідну допомогу і зацікавлену у співпраці з усіма зацікавленими особами та організаціями.

Наші телефони: 8 (044) 521-84-73.
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

<