1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  Facebook

 

Начальник фізіотерапевтичного відділення – полковник медичної служби НАХИМЧУК Лілія Леонідівна. Лікар-фізіотерапевт вищої категорії. З 1997 по 2014 рік служила у військовому госпіталі м.Севастополя. З травня 2014 року – на посаді заступника начальника клініки фізіотерапії ГВМКЦ.
В жовтні 2015 року призначена на посаду начальника фізіотераевтичного відділення. При проведенні консультацій підбирає доцільні методи впливу фізичними факторами при захворюваннях внутрішніх органів, опорно-рухового апарату, нервової системи. Обирає оптимальний та індивідуальний для кожного хворого фізіотерапевтичний комплекс лікування та реабілітації. Володіє методиками класичної фізіотерапії та гірудотерапії.

Фізіотерапевтичні методи лікування в госпіталі систематично застосовуються більш ніж 100 років, а фізіотерапевтичне відділення є одним із найстаріших у місті Києві.
Клініка фізіотерапії надає комплексне лікування хворим терапевтичного та хірургічного профілю із застосуванням сучасних, науково обґрунтованих методів фізичного впливу (фізіотерапевтичних методів, лікувального масажу, лікувальної фізичної культури). Клініка є учбовою базою для лікарів та середнього медичного персоналу за спеціальністю «фізіотерапія» Української військово-медичної академії. В даний час клініка фізіотерапії розміщена на базі 9 клінік госпіталю, складається із фізіотерапевтичних кабінетів, кабінетів масажу та відділення лікувальної фізкультури. Клініка обладнана найсучаснішою фізіотерапевтичною апаратурою, застосовує передові методи лікування з урахуванням даних доказової медицини.
Щорічно в клініці фізіотерапії проходять лікування близько 9000 хворих військовослужбовців, пенсіонерів, хворих за плату з позитивним ефектом. В клініці працюють кваліфіковані лікарі, а процедури фізичних методів лікування відпускають досвідчені та професійно грамотні медичні сестри, масажисти та інструктори з лікувальної фізичної культури.
 
Фізіотерапія є невід'ємною та важливою складовою сучасної медицини. Вона застосовує з лікувальною метою лікування, реабілітації та профілактики широкого спектру захворювань та патологічних станів такі природні та штучно змінені природні чинники як світло, воду, тепло, холод, пісок, глину, лікувальні грязі, природні магнетизм та електричні струми.. Новітнє фізіотерапевтичне обладнання в більшості випадків має ефективність, яка не поступається сильнодіючим медикаментозним препаратам. Фізичні методи лікування застосовуються самостійно, комбіновано та у поєднанні з медикаментозною терапією для лікування широкого спектру захворювань терапевтичного та неврологічного профілю, при травмах м`яких тканин та переломах кісток, захворюваннях ЛОР-органів, судин, шкіри, гінекологічних та урологічних захворюваннях як у гострій стадії захворювання, так і на етапі видужування та реабілітації.
 
Далі Ви можете прочитати та ознайомитись:
  •  переваги фізичних методів лікування;
  • нові методики клініки фізіотерапії (біорезонансна терапія та діагностика, краніосакральна терапія);
  • класичні методики фізіотерапії, які застосовуються в клініці (масаж, апаратна фізіотерапія);
  • цікава інформація для Вас!

Переваги фізичних методів лікування.

На сучасному етапі фізичні методи лікування широко застосовуються у лікуванні амбулаторних та стаціонарних хворих у військових лікувальних закладах. При лікуванні багатьох захворювань фізичні методи є незамінними, а при одночасному застосуванні з фармакотерапією посилюють дію одне одного, дають можливість зменшення дози багатьох фармакопрепаратів (знеболюючих, спазмолітичних, гіпотензивних, снодійних, тощо), а також призначаються для зменшення побічних ефектів фармакотерапії.
Фізичним методам лікування притаманна післядія: позитивні ефекти зберігаються від декількох тижнів до 2-4 місяців після закінчення лікування, відмічається більш тривалий період ремісії хронічних захворювань, зменшуються строки лікування гострих чи загострення хронічних захворювань.
Крім того, перевагами фізичних методів лікування є безпечність (неінвазивність, безболісність, відсутність побічних ефектів при правильному їх застосуванні), відсутні синдроми залежності та відміни, не характерні алергійні реакції.
Застосування фізичних методів лікування повинно підбиратись лікарем-фізіотерапевтом індивідуально у кожного хворого. При виборі виду фізіотерапевтичних процедур, їх тривалості при конкретній нозологічній формі повинні враховуватись фаза та стадія основного захворювання, наявність ускладнень та характер супутньої патології, загальний стан хворого, вік та стать хворого, характер попередніх та наявних методів лікування. Вибір фізичного лікувального фактора, методика процедури повинні відповідати адаптаційним можливостям організму, хворого органа чи системи, які можуть змінюватись протягом курсу лікування.
Клініка фізіотерапії використовує широкий спектр фізичних методів лікування, впроваджує нові та ефективні методи лікування на основі сучасних досягнень науки та техніки. Одним з останніх надбань клініки фізіотерапії є впровадження методу біорезонансної терапії і діагностики та краніосакральної терапії. Ці методики вирізняються в першу чергу комплексним підходом до проблем із здоров'ям, лікування цілісного організму, а не тільки окремих захворювань. Застосування цих методик ставить за мету не тільки позбавлення від окремих скарг чи захворювань, а й зцілення організму у широкому медичному та філософському розумінні.
Тому запрошуємо пацієнтів віком від 18 років із різними захворюваннями незалежно від їх складності відвідати клініку фізіотерапії та пройти курс терапії та оздоровитись фізичними методами.

Міцного Вам здоров`я!

<