1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  Facebook

1

 

 

    Кобірніченко Юлія Андріївна - начальник клініки лабораторної діагностики                      НВМКЦ «ГВКГ» підполковник медичної служби 

 

 

           

 

            Лабораторні дослідження в  НВМКЦ «ГВКГ» проводяться вже  більше 100 років.

Ще в 80-х роках ХІХ сторіччя  в Київському військовому госпіталі були створені  гігієнічна лабораторія (в якій проводились дослідження води, продуктів харчування, повітря, секційного матеріалу) та бактеріологічна лабораторія, в створенні якої брав участь Ф.Г.Яновський. В подальші роки  в стінах лабораторії проводилось  багато важливих наукових досліджень, працювали такі видатні діячі як Ф.З.Омельченко, С.Г.Барташевич, М.П.Нещадименко, Б.Г.Базилевич та багато інших,  розширювався спектр досліджень, проводились крім бактеріологічних, клінічні, серологічні дослідження. В 1949 році було відкрите біохімічне відділення. У 80-х роках ХХ сторіччя була створена лабораторія інфекційної гематології та діагностики СНІД-у.

За весь період подальшого існування, крім безпосередньо виконання лабораторних досліджень, велика увага приділялась науковій, винахідницькій роботі, підготовці кадрів.

З 2002р Клініка лабораторної діагностики  регулярно проходить акредитацію.

На теперішній час Клініка лабораторної діагностики складається з 2-х підрозділів:

-          Клініко-біохімічнї лабораторії з експрес-діагностики

-          Лабораторного відділення (мікробіологічного)

1           

 

 

 

Потужний та висококваліфікований штат клініки (більшість співробітників мають вищу кваліфікаційну категорію, 2-є вчену ступінь),  періодичне оновлення обладнання та аналізаторів – забезпечує високу якість виконання лабораторних досліджень, яких на даний час виконується близько 1 млн. на рік.

В рамках контролю якості, щорічно клініка лабораторної діагностики НВМКЦ «ГВКГ» успішно бере участь в Програмах міжлабораторних порівнянь результатів вимірювань за різними напрямками: «Гематологія», «Клінічна біохімія», «Діагностика вірусних гепатитів та ВІЛ», тощо.

            Результати вірно призначених, якісно та вчасно  виконаних лабораторних досліджень надають неоціненну допомогу лікарям-клініцистам в діагностиці та  лікуванні пацієнтів.

Однак, для того, щоб наші пацієнти та їх лікарі отримали найбільшу  користь від обстеження, їм треба пам’ятати, що точність отриманих результатів залежить значною мірою від правильної підготовки до здачі аналізу. Результати досліджень біоматеріалу, отриманого з порушенням правил підготовки, не полегшують діагностичну задачу лікарю, а роблять її ще складнішою, та марно витрачають час пацієнта.

З основними правилами підготовки до здачі аналізів, переліком лабораторних досліджень, що можуть бути виконані Клініці лабораторної діагностики НВМКЦ «ГВКГ»  Ви можете ознайомитись у вкладці  «Пам’ятка для пацієнтів (правила підготовки до лабораторних досліджень)» .

За час проведення АТО  силами клініки лабораторної діагностики проводились  лабораторні дослідження  для  поранених та хворих, які надходили на лікування у НВМКЦ «ГВКГ», в т.ч. безперебійне забезпечення передопераційного обстеження пацієнтів,  донорів.

 

 

 

<