1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  Facebook

Друзь Олег Васильович

Друзь Олег Васильович начальник клініки психіатрії (з палатами для наркологічних хворих), 1970 р.н., закінчив Військово-медичну академію ім. С.М. Кірова в 1993 році за спеціальністю «Лікувальна справа». Полковник медичної служби; Доктор медичних наук.; лікар-психіатр, нарколог вищої категорії., Заслужений лікар України, фахівець з питань психіатрії та наркології в закладах охорони здоров’я Збройних Сил України.

Контактні дані : +38 (044) 521-84-87 ; +38 (067) 233-6477; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 У клініці працює висококваліфікований лікарський склад: 1 спеціаліст з вченим ступенем: «Доктор медичних наук», 1спеціаліст з вченим ступенем: «Кандидат медичних наук» за фахом – "Писхіатрія". 3 спеціаліст вищої лікарської категорії,  1 спеціалістів першої категорії та 1 спеціаліст другої категорії. Середній стаж спеціалістів – 11  років.

 Звертає увагу те, що клініка активно надає психіатричну допомогу громадянам (контингенту платних та договірних хворих).

Важко розв'язувана проблема толерантності населення до психічно хворих обумовлює появу більше прийнятних організаційних форм психіатричної допомоги. У рішенні цієї проблеми відзначаються все більша диференціація організаційних форм, що дозволяють надавати допомогу хворим безпосередньо в умовах денного стаціонару, інтеграція психіатричних форм надання допомоги із загальною медициною. 

                                                   Клініка психіатрії здійснює повний обсяг високо спеціалізованої психіатричної

                                                               та наркологічної допомоги на різних рівнях, а саме:

Стаціонарне лікування

Проведення лікування усіх форм психічних розладів, явищ залежності від алкоголю та наркотичних речовин в умовах спеціалізованого стаціонарного відділення під наглядом фахового персоналу з різним рівнем комфортності умов розташування. Дозволяє застосовувати сучасні ефективні препарати, повний обсяг необхідних лікувальних заходів від інтенсивних (при необхідності навіть реанімаційних) до проведення психотерапевтичних, фізіотерапевтичних методів. Індивідуально проводяться діагностичні і лікувальні заходи з ретельним контролем отриманих результатів.

В практиці лікування хворих використовуються всі сучасні види терапії: медикаментозна; психотерапія у різноманітних модифікаціях; фізіотерапія. 

Денний стаціонар

Для досягнення швидкого клінічного результату проводиться лікування, переважно невротичних розладів, в зручних умовах з застосуванням інтенсивних методів лікування з можливим подальшим переходом на амбулаторний підтримуючий етап лікування. Лікування в умовах денного стаціонару також дозволяє проводити ефективну медикаментозну терапію алкогольної, наркотичної інтоксикації без довготривалої госпіталізації хворого. Можливість проведення сучасних психотерапевтичних методів для довготривалого утримання від, різного роду залежностей: алкогольної, наркотичної, комп'ютерної, ігроманії.

Амбулаторно-консультативна допомога

Проведення амбулаторних консультацій лікарями клініки з метою проведення діагностики розладів психічної сфери різних рівнів ураження з подальшою розробкою комплексного лікування з залученням сучасних прогресивних методів психотерапії і психокорекції, динамічним контролем результатів лікування.


В діагностичному процесі залучаються новітні методики патопсихологічного тестування, сучасні апаратні методики діагностичного обстеження (комп’ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія головного мозку, електроенцефалографічне та реоенцефалографічне дослідження). Використовуються і інші сучасні методи діагностичного дослідження. У разі виникнення необхідності для комплексного обстеження та лікування залучаються інші висококваліфіковані спеціалісти (невролог, ендокринолог, терапевт, кардіолог, гастроентеролог та інші).

<