1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  Facebook

 КОНСУЛЬТАЦІЯ ГІНЕКОЛОГА

Консультація гінеколога - як підготуватися?
Найбільш зручний період для гінекологічної консультації – відразу після місячних.

Перед консультацією y гінеколога необхідно прийняти душ. При цьому не слід займатися особливо ретельним миттям або спринцюванням, тому що лікареві необхідно побачити  реальний  стан піхвової флори й наявність виділень та взяти мазок. Збривати волосся для огляду гінеколога не потрібно.

Якщо Ви вживали антибіотики, то огляд гінеколога повинен відбутися не раніше ніж через два тижні після закінчення приймання ліків, тому що це теж може привести до неправильних результатів аналізів. Якщо Вам потрібно буде здати аналізи на інфекції, то краще це робити до або відразу ж після місячних.

Не рекомендується робити полових контактів за добу перед консультацією гінеколога, тому що за рахунок насінної рідини, що залишилась в піхву, результат аналізів також може виявитися неточним.

Як проходить консультація y гінеколога?
Консультація гінеколога починається c бесіди. Фахівець задає питання та заповнює медичну карту. Деякі питання, можливо, здадуться Вам занадто інтимними або непотрібними, але відповідати на них потрібно абсолютно чесно, тому що це прямо стосується Вашого здоров'я.

Огляд гінеколога може містити в собі й такі процедури, як вимір тиску, визначення росту й ваги, обстеження грудних залоз, після чого лікар переходить до огляду безпосередньо гениталій. Для цього жінці необхідно лягти в спеціальне гінекологічне крісло так, щоб повністю забезпечити гінекологові доступ до полових органів. Гінеколог оглядає їх на предмет можливих виділень, подразнень і пp.

Закінчивши зовнішній огляд, лікар переходить до внутрішньо-вагінального дослідження. За допомогою спеціальних інструментів він оглядає стінки піхви та шейку матки також на предмет можливих порушень, відхилень і захворювань. B нашому кабінеті застосовується тільки стерильний і одноразовий інструмент.

Також під час консультації гінеколога лікар проводить піхвове обстеження за допомогою промацування пальцями. Це дає можливість лікареві визначити розміри та стан матки і яєчників. Причому Ви можете допомогти гінекологові, повідомивши йому o хворобливих відчуттях при натисканні на певні зони.

B цілому консультація гінеколога займає 10-15 хвилин. Постарайтеся розслабитися під час огляду. Відповідайте на всі питання лікаря та не соромтеся ставити запитання йому, тому що від цього залежить стан Вашого здоров'я.

Часто сором і страх перед гінекологом заважають жінці прийти до нього на консультацію. Їх лякає й процедура огляду, і сам лікар, та навіть вид гінекологічного крісла. Думаємо, що умови й фахівці гінекологічного кабінету допоможуть Вам без негативних емоцій пройти консультацію гінеколога.

Помніть, відвідувати гінеколога треба не тільки, коли в цьому з'явиться необхідність, але не рідше одного разу в півроку з метою профілактики. Багато патологій розвиваються спочатку безсимптомно і їх можна виявити й усунути на ранній стадії захворювання, консультація гінеколога допоможе в цьому.

<