1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  Facebook

Нефрологічне відділення створено в 1992 р. та було розраховано на 25ліжок.

Першим начальником відділення став полковник медичної служби Лубенець Костянтин Андрійович, відмінний лікар-клініцист, який тривалий час був провідним терапевтом Читинського військового госпіталю (Забайкальський ВО), провідним терапевтом групового госпіталю ЦГВ, головним терапевтом Центрального військового санаторію «Крим». Він був організатором відділення, стояв у витоків його утворення. В початковому штаті нефрологічне відділення проіснувало до грудня 1995 року, коли воно ввійшло до складу сформованої клініки урології та нефрології як «Нефрологічне відділення з палатами для ендокринологічних хворих», яку очолював полковник медичної служби Головко Сергій Вікторович. В цей час в клініці працювали досвідчені та кваліфіковані лікарі. Старшим ординатором призначений старший лейтенант медичної служби Казмірчук Анатолій Петрович, лікарями-спеціалістами прийняті на роботу Н.А. Ковальчук, В.О. Мірошніков, Л.М. Кротова, а в послідуючому О.П. Коршевнюк, О.В. Малиновська. В грудні 1998 р., в зв’язку з реорганізацією Центральної поліклініки МО України, у відділення перейшов досвідчений ендокринолог, ветеран госпіталю, кандидат медичних наук, полковник медичної служби у відставці Епштейн Борис Володимирович.

Спочатку відділення розміщувалось на другому поверсі головного корпусу над відділенням щелепно-лицевої хірургії. З 1995 року розгорнуто на третьому поверсі в споруді, де знаходиться приймальне відділення і клініка офтальмології. Отримавши назву «нефрологічного відділення з палатами для ендокринологічних хворих», ємність ліжок зросла до 40. Керівником клініки урології і нефрології став Головний уролог МО України, кандидат медичних наук, полковник медичної служби Сергій Вікторович Головко, вмілий фахівець, хороший організатор і вимогливий начальник.

У відділенні в різні роки працювали досвідчені лікарі: підполковник медичної служби Заяць Василь Григорович, службовці ЗСУ Ковальчук Надія Олександрівна, Кротова Лілія Миколаївна, Мірошніков Віктор Олексійович.

В 2004 р. К.А. Лубенець звільнився зі Збройних сил за станом здоров’я, а відділення очолив підполковник медичної служби А.П. Казмірчук.

В 2005 р. старшим ординатором відділення призначено майора медичної служби Л.В. Комінко.

В грудні 2006 р відділення було виділено з складу клініки та реорганізовано в клініку нефрології з ліжками для ендокринологічних хворих під керівництвом полковника медичної служби А.П. Казмірчука. Тоді ж в клініці завершений капітальний ремонт, що дало можливість хворим отримувати лікування в сучасних комфортабельних приміщеннях.

В 2007 р. ординатором клініки призначено майора медичної служби О.С. Колісника, який згодом у 2012 році очолив клініку.

<