1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

  Facebook

Гриценко Олена Миколаївна – начальник клініки народних та нетрадиційних методів лікування ,  лікар ендокринолог першої категорії . В 2003році закінчила  Національний медичний Університет  ім. О.О. Богомольця.
З 2008 р по 2011р працювала в Інституті эндокринології та  обміну речовин ім. В.П. Комісаренко молодшим науковим співробітником.  Приймала участь у клінічних дослідженнях.
З 2011 року працює в клініці нефрології  в Головного військово медичного клінічного центру «ГВКГ». 
З 2016р начальник клініки.
Відділення народних та нетрадиційних методів лікування ГВКГ МОУ було засновано 1-го січня 1998 р. За рік відділення перетворено на клініку народних та нетрадиційних методів лікування. Клініка надає цілісну комплексну медичну допомогу пацієнтам терапевтичного профілю та об’єднує в собі традиційні та нетрадиційні методи лікування.
На базі клініки працюють лікарі терапевти, ендокринолог, психолог та лікарі з енергоінформаційної терапії.

Методики, які використовуються в роботі клініки для діагностики та лікування хворих:

Біорезонансна терапія

    Основою біорезонансної терапії (БРТ) є  корекція функцій організму при впливі електромагнітних коливань певних параметрів. Вперше ідея використання електромагнітних коливань була представлена та доведена Ф. Мореллем в 1977 році.
В нормальних фізіологічних умовах організм підтримує відносну синхронізацію різноманітних коливальний процесів, в той час як при патологічних станах відмічається порушення цих ритмів. Це може проявлятися у вигляді порушення основних фізіологічних процесів, наприклад, за рахунок переважання збудження або гальмування в центральній нервовій системі. 
БРТ це терапія електромагнітним коливання, з яким структури організму входять в резонанс. Основна ідея використання резонансу в медицині полягає в тому, що при правильному підборі частот та форм лікувальної дії, можливо посилити нормальні фізіологічні і послабити патологічні коливання організму людини. Таким чином, біорезонансна дія може бути направлена на нейтралізацію патологічних так і на відновлення фізіологічних коливань. Даний метод, на противагу іншим методам фізіотерапії не пов’язаний з нагрівання тканин, що дозволяє віднести цей метод до «лікувальний факторів малої інтенсивності» (інформаційна дія), що зменшує кількість протипоказів до застосування методу БРТ.   
Показання для використання БРТ різноманітні, це порушення сну та підвищена збудливість, захворювання органів дихання, кровообігу, шлунково-кишкового тракту та інше.
Методика проведення розвантажувально-дієтичної терапії дозволяє лікувати паціентів з хронічною терапевтичною патологією, що приведена вище, та отримувати високоефективні результати, особливо у пацієнтів з порушенням обміну речовин ( ожиріння, цукровий діабет 2 типу, метаболічний синдром), серцево-судинною патологією ( гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба ), імуно-алергічною патологією (кропивниця, бронхіальна астма) та захворюваннями органів травлення.
На базі клініки використовують два види розвантажувально-дієтичного харчування Кембріджське харчування (США), Energy Diet (Франція), що являють собою вітамінізоване збалансоване харчування.

Гідроколонотерапія

 Гідроколонотерапія (моніторне очищення кишечника) - безболісна та найефективніша процедура промивання товстого кишківника для видалення калових мас, дезінтоксикація та відновлення оптимальної кишкової мікрофлори. Завдяки гідроколонотерапії проходить повне очищення кишківника і він починає функціонувати в нормальному у здоровому ритмі.
При недостатньому очищенні кишечника відбувається накопичення шлаків на стінках де можуть розвивається бактерії та паразити. Все це може бути причиною різних захворювань, таких як гіпертонічна хвороба, атеросклероз, онкологія, цукровий діабет, порушення імунітету, депресії, закрепи, збільшення маси тіла, зниження обмінних процесів в організмі людини, алергії, безсоння та інше. Гіроколонотерапія прискорює процес схуднення. 
Показання до гідроколонотерапії 

 • Ожиріння, зайва вага, переїдання; 
 • Недостатнє вживання продуктів що містять клітковину;
 • Закрепи та діареї не інфекційного походження;
 • Дисбактеріоз кишківника;
 • Порушення моторики кишківника;
 • Хронічний геморой в фазі ремісії; 
 • Алергії різноманітного генезу;
 • Шкірні висипи;
 • Загальна слабкість, швидка втомлюваність, порушення сну.

Кисневі коктейлі

Кисневі коктейлі - це соки або трав'яні настої, в які вводять кисень, таким чином, що утворюється легка повітряна піна. Ці напої дуже корисні і поживні, вони мають омолоджуючі і оздоровчі властивості.
Вживання кисневого коктейлю призводить до активізації рухових, секреторних і ферментних функцій ШКТ, сприяє відновленню кишкової мікрофлори, що є запорукою нормального травлення і головною умовою, при якому добре засвоюються поживні речовини. 
 Коктейлі показані при порушеннях роботи ЦНС, які з'являються в результаті емоційних і фізичних розладів. Вживання коктейлів пом'якшує наслідки нервових стресів.
Показання до вживання кисневих коктейлів:

 • гіпоксія;
 • знижена працездатність;
 • хронічна втома;
 • безсоння;
 • ослаблений імунітет (у дітей і дорослих).

Лікувальна програма включає:

 • Огляд лікарем-терапевтом, при необхідності ендокринологом,  встановлення попереднього діагнозу, призначення діагностичних обстежень.
 • Лабораторні аналізи: загальний аналіз сечі, загальний аналіз крові, аналіз крові на глюкозу, Алт, Аст, загальний білірубін, креатинін, сечовину ліпідограма.
 • Інструментальні методи дослідження: ЕКГ, Рентген легень.
 • БРТ-діагностика на паразити, віруси, бактерії грибки.
 • Підбір індивідуальної програми індукційної терапії.
 • Екзогенна БРТ із записом інформаційного препарату.
 • Розвантажувальна дієта тривалістю 21 день.
 • Клізми.
 • Масаж м’язів спини.
 •  При необхідності: додаткові методи обстеження,  гідроколонотерапія, кисневі коктейлі, психотерапія з кваліфікованим психологом, масаж будь-якої ділянки тіла, консультація суміжних спеціалістів.

    НВМКЦ «ГВКГ» багатопрофільний медичний заклад на базі якого є можливість пройти комплексне обстеження з приводу різноманітних захворювання. 

 

   Телефон клініки -   522-99-71 

<