1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  Facebook

Мельник Володимир МихайловичНачальник клініки: лікар вищої категорії, головний анестезіолог Міністерства оборони, Заслужений лікар України, полковник медичної служби Мельник Володимир Михайлович.
Клініка є навчальною базою для кафедри анестезіології та реанімації Української військово-медичної академії. Всі відділення клініки розташовані в хірургічному корпусі госпіталю.

 

 

Клініка складається з трьох відділень:

  • Відділення реанімації та інтенсивної терапії (для хірургічних хворих): начальник відділення - лікар вищої категорії, полковник медичної служби Бугай Олександр Олександрович;
  • Відділення інтенсивної терапії та екстракорпоральних методів детоксикаії: начальник відділення - лікар вищої категорії, кандидат медичних наук, полковник медичної служби Кішко Роман Михайлович;
  • Відділення інтенсивної терапії, гіпербаричної оксигенації: начальник відділення - лікар вищої категорії, службовець ЗС України Ляшенко Володимир Григорович.

Відомо, що перший наркоз з інтубацією трахеї та використанням штучної вентиляції легень в госпіталі був проведений у 1956 році лікарем-хірургом підполковником медичної служби Иваном Васильовичем Татарінцевим, а в травні 1964 року було засновано відділення анестезіології, яке він і очолив. Докладніше про минулі та сучасні події в житті клініки Ви можете ознайомитися у книзі М.П. Бойчака «История Киевского военного госпиталя ».

<