1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  Facebook

Дяченко Віктор Вікторович Начальник клініки пульмонології – полковник медичної служби Дяченко Віктор Вікторович. Закінчив Військово-медичну академію у м. Санкт-Петербург в 1992 р. з золотою медаллю. В 192-1995 рр. проходив службу на посаді начальника медичного пункту військової частини. В 1995-1998 рр. навчався в ад’юнктурі УВМА, після чого на протязі 2-х років працював викладачем на кафедрі військової терапії. З 2000 р. – начальник відділення (потім – клініки) пульмонології. Кандидат медичних наук. Дисертація присвячена деяким особливостям перебігу хвороб органів дихання у військовослужбовців та принципам організації пульмонологічної допомоги в Збройних Силах. Лікар вищої категорії. Пройшов спеціалізацію по терапії, пульмонології, онкології, УЗД. Виконує фібробронхоскопію з 1998 року, всього виконав більше 5000 досліджень. Впроваджена методика відеобронхоскопії із записом на електронні носії. Володіє сучасними методами діагностики: дослідження функції зовнішнього дихання, виконання функціональних проб (провокаційних та з бронхолітиком), виконання плевральної пункції (діагностичної та лікувальної, в тому числі з введенням хіміопрепаратів). Регулярно публікується в провідних фахових виданнях. Автор більше 20 наукових праць.
Тумарова Ельвіра Миколаївна Тумарова Ельвіра Миколаївна - лікар пульмонолог вищої кваліфікаційної категорії. Після закінчення Казанського державного медичного інституту в 1982р закінчила інтернатуру в Київській обласній клінічній лікарні за спеціальністю терапія в 1983р. В 1997р пройшла спеціалізацію по кардіології, в 1998р тематичне удосконалення по бронхології, в 2004р тематичне удосконалення по клінічній аритмології, в 2007р спеціалізацію з онкології, має вищу кваліфікаційну категорію по терапії та пульмонології. Має великий практичний досвід. Працює пульмонологом в ГВМКЦ «ГВКГ» з 1998р. Володіє сучасними методами діагностики: дослідження функції зовнішнього дихання, виконання функціональних проб (провокаційних та з бронхолітиком), виконання плевральної пункції (діагностичної та лікувальної, в тому чіслі з введенням препаратів хіміотерапії онкохворим). Має значний досвід в лікуванні хвороб органів дихання, в т.ч. таких, що рідко зустрічаються. В 2005р-2007рр. приймала участь в міжнародних конференціях.
Пархотик Любов Іванівна Пархотик Любов Іванівна – лікар-пульмонолог першої категорії. Закінчила Український державний медичний університет ім.. акад. О.О. Богомольця в 1993р. Працює в клініці пульмонології Головного військово-медичного клінічного центру «ГВКГ» з 1998 року. Стаж роботи за спеціальністю 14 років. Володіє сучасними методами діагностики (дослідження функції зовнішнього дихання, виконання функціональних проб, виконання плевральної пункції) та лікування захворювань органів дихання (негоспітальна та нозокоміальна пневмонія, бронхіальна астма, хронічне обструктивне захворювання легень та інші). Приймає участь в міжнародних конференціях.
Староконь Лілія Віталіївна Староконь Лілія Віталіївна – лікар-пульмонолог другої категорії. Закінчила мед. інститут Український асоціації народної медицини в 2007р. Працює в клініці пульмонології Головного військово-медичного клінічного центру «ГВКГ» з 2009 року. Володіє сучасними методами діагностики (дослідження функції зовнішнього дихання, виконання функціональних проб, виконання плевральної пункції) та лікування захворювань органів дихання (негоспітальна та нозокоміальна пневмонія, бронхіальна астма, хронічне обструктивне захворювання легень та інші).
ТАРАНУХІН Сергій Сергійович

ТАРАНУХІН Сергій Сергійович - лікар-пульмонолог, має другу категорію. Закінчив Національний медичний університет ім. акад. О.О. Богомольця в 2005 р. З 2005 по 2007 рр. навчався в Українській військово-медичній академії, яку закінчив з відзнакою. 2007-2009 рр. проходив службу у гарнізонному госпіталі м. Запоріжжя на посадах ординатор, старший ординатор терапевтичного відділення. 2009-2012 рр. – начальник медичної служби Київського військового ліцею ім. І. Богуна. З 2012 року – ординатор клініки пульмонології з палатами для хіміотерапії. Володіє сучасними методами діагностики (дослідження функції зовнішнього дихання, виконання функціональних проб, виконання плевральної пункції) та лікування захворювань органів дихання (негоспітальна та нозокоміальна пневмонія, бронхіальна астма, хронічне обструктивне захворювання легень та інші).

ЗАКОВОРОТНА Ірина Геннадіївна

ЗАКОВОРОТНА Ірина Геннадіївна - лікар-пульмонолог. Закінчила Національний медичний університет ім. акад. О.О. Богомольця в 2005 р. З 2005 по 2007 рр. навчався в Українській військово-медичній академії. З 2007 р. проходить службу у НВМКЦ, спочатку на посаді ординатора клініки амбулаторної допомоги. З 2011 р. – старший ординатор клініки пульмонології з палатами для хіміотерапії. Володіє сучасними методами діагностики (дослідження функції зовнішнього дихання, виконання функціональних проб, виконання плевральної пункції) та лікування захворювань органів дихання (негоспітальна та нозокоміальна пневмонія, бронхіальна астма, хронічне обструктивне захворювання легень та інші).

<