1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  Facebook

Сапожніков Артур Ратмірович Начальник клініки, полковник медичної служби, кандидат медичних наук - Сапожніков Артур Ратмірович, 1966 р.н. Закінчив Вінницький державний медичний університет ім. М.І. Пірогова в 1995 році. Лікар-ревматолог першої категорії. Українську військово-медична академію за спеціальністю терапія, в 1997 році. Має наступні спеціалізації: «Фтизіатрія» - 2004 рік, «Бронхологія та бронхоскопія» - 2005 рік, «Пульмонологія» - 2006 рік, «Ревматологія» - 2009 рік, "Кардіологія" - 2013 рік. Займав на посади старшого ординатора туберкульозного відділення, начальника відділення пульмонології. В 2002 році захистив дисертаційну роботу на тему: «Зміни центральної, внутрішньосерцевої, печінкової гемодинаміки і мікроциркуляції у хворих на хронічний гепатит та їх корекція препаратами цитопротекторної і іноторопної дії.» Науковий керівник : Член-кореспондент АМН України, доктор медичних наук, профессор Амосова Катерина Миколаївна. В 2012 році входив в Український реєстр "ТОП 100 в медицині".
Гречаник Леонід Іванович Гречаник Леонід Іванович - підполковник медичної служби, старший ординатор клініки туберкульозу (фтизіатрії), лікар першої категорії, кандидат медичних наук.
Закінчив Київське медичне училище № 4 в 1997 році, в 2003 році - Національний медичний університет, факультет підготовки лікарів для ЗСУ за фахом «лікувальна справа», в 2006 році - Українську військово-медичну академію.
З 2006 року по теперішній час проходить службу в НВМКЦ «ГВКГ» на посаді старшого ординатора клініки туберкульозу. Загальний стаж роботи фтизіатром 12 років.
Отримав спеціалізацію:
- лікар загальної практики 2006 р.;
- фтизіатрія 2007р.;
Тематичне удосконалення:
1) бронхологія 2008 р.;
2) основи клінічної трансфузіології 2008 р.;
Має 35 наукових статей, доповідей.

 

 

Вакант- ординатор клініки туберкульозу.

 

 

Ліннік Тетяна Віталіівна
1981р.н.
Закінчила Дніпропетровський національний університет ім. О.Гончара, медичний факультет, за спеціальністю "Лікувальна справа" в 2004році.
Проходила інтернатуру в  НМАПО ім. Шупика за спеціальністю "Терапія". Працювала дільничним терапевтом в місті Славутич, Київської області. В 2006 році одержала спеціальність "Лікар загальної практики на базі Дніпропетровської медичої академії післядипломної освіти. Працювала сімейним лікарем, очолювала амбулаторію сімейної медицини в місті Славутич.
В 2010 році здобула спеціальність" Фтизіатрія" в НМАПО ім. Шупика, працювала районним фтизіатром - коордиатором в місті Славутич.
З 2013 року працюю в НВМКЦ "ГВКГ" лікарем - фтизіатром. Лікар ІІ категорії.

<