1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  Facebook

Слободяник Віктор Петрович

Слободяник Віктор Петрович - начальник відділення малоінвазивної хірургії та ендоскопії ГВМКЦ(ГВКГ) МО України. Полковник медичної служби, хірург-ендоскопіст вищої категорії, кандидат медичних наук.
Загальний лікарський стаж 20 років, ендоскопічний стаж 15 років.
В 1994 році закінчив Військово-медичну академію ім.С.М.Кірова в Санкт-Петербурзі. В 1997 році пройшов спеціалізацію по спеціальністі “хірургія” при Українській ВМА.
З 1997 по 1999 – старший ординатор відділення невідкладної хірургії Головного військового клінічного госпіталю МО України. З 1999 по грудень 2010р. – ординатор відділення малоінвазивної хірургії та ендоскопії ГВКГ МО України. З грудня 2010року по липень 2014 року – начальник діагностичного центру Військово-медичного управління СБ України. З 18 липня 2014року - начальник відділення малоінвазивної хірургії та ендоскопії ГВМКЦ (ГВКГ) МО України.
Проходив курси вдосконалення та підвищення кваліфікації лікарів: спеціалізація з ендоскопії 2000р. в КМАПО м. Київ; 1999р. -  спеціалізація по лапароскопічній хірургії і новим сучасним технологіям КМАПО, м.Київ;  2000р.- спеціалізація з УЗД в КМАПО, м. Київ; «Спеціалізація з рентгенології» в 2005 році УВМА в м.Київ; спеціалізація по «Гастроентерології» 2006р. в УВМА м.Київ; в 2011році отримав  вищу категорію з хірургії ;  тематичне удосконалення по эндосонографии 2008г. м.Москва, м.Токіо, Японія;  в 2011 році отримав вищу категорію за фахом ендоскопія; в 2008 році проходив стажування в Японії. В 2010році - курс по ендоскопічним методикам стентування – США, Орландо.
У 2009 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Оптимізація лікування хворих з холедохолітіазом шляхом застосування методів дистанційної та контактної літотріпсії в поєднанні з ендоскопічною папілосфінктеротомією», та отримав науковий ступінь кандидата медичних наук.
Має більш 40 надрукованих статей, 2 монографії, 8 доповідей у тому числі на міжнародних конференціях, 5 патентів, 4 раціоналізаторських пропозиції.
Володіє наступними ендоскопічними методиками:
Ендоскопічні втручання на жовчовивідних шляхах та підшлунковій залозі. Першим в Україні встановив ендобіліарний стент фірми Boston Scientific, що самостійно розширюється при біліарній обструкції, першим в Україні виконав білобулярне стентування жовчних шляхів при пухлині Клацкіна тимчасовими та постійними стентами.              
Фіброгастродуоденоскопія з біопсією, поліпектомією, видаленням сторонніх тіл, гемостаз при кровотечах, ендосонографічні дослідження. Колоноскопія з біопсією, поліпектомією, проведення колоноскопії у NBI режимі, колоноскопія зі збільшенням (ZOOM). Ректороманоскопія. Лапароскопічні втручання при різних нозологіях.

Зосим Вілена Анатоліївна

Зосим Вілена Анатоліївна. 

Загальний лікарський стаж 30 років, ендоскопічний стаж 20 років.

У 1992 році закінчила лікувальний факультет Київського медичного інституту. У 1994 році закінчила клінічну ординатуру за фахом  «хірургія з циклом ендоскопія» на базі інституту хірургії та транспланталогії академії наук України ім.. акад. А.О.Шалімова при КМАПО.

З вересня 1994 року працює лікарем-ендоскопістом у ГВМКЦ «ГВКГ» на посаді завідувача кабінетом променевої діагностики та малоінвазивних втручань.

Неодноразово проходила курси вдосконалення та підвищення кваліфікації лікарів: тематичне удосконалення «Лапароскопічна хірургія» УВМА; «Вибранні питання трансфузіології» КМАПО; спеціалізація  «УЗД» УВМА; отримала першу кваліфікаційну категорію з хірургії; має вищу кваліфікаційну категорію з ендоскопії.

У травні 2008 року захистила кандидатську дисертацію на тему «Ендосонографія в діагностиці та лікуванні ускладненої жовчнокам’яної хвороби» та отримала науковий ступінь кандидата медичних наук.

Має 27 надрукованих статей, 7 доповідей у тому числі на міжнародних конференціях, 1 стендову доповідь, 1 патент.

Володіє слідуючими ендоскопічними методиками: фіброгастродуоденоскопія з біопсією, поліпектомією, видаленням інорідних тіл, гемостаз при кровотечах, ендосонографічні дослідження. Колоноскопія з біопсією, поліпектомією, проведення колоноскопії у NBI режимі, колоноскопія зі збільшенням (ZOOM). Ректороманоскопія. Лапароскопічні втручання при різних нозологіях.

Ткач  Костянтин  Дмитрович

Ткач Костянтин Дмитрович.

Загальний медичний стаж 26 років, ендоскопічний стаж 10 років.

У 1998 році закінчив лікувальний факультет Ужгородського Державного університету . У 2002 році закінчив клінічну ординатуру за фахом  «акушерство гінекологія» на КМАПО ім.Шупика.

2002 році пройшов спеціалізацію за фахом «Ендоскопія».

З вересня 2003 року працює лікарем-ендоскопістом у ГВМКЦ «ГВКГ» .

Неодноразово проходив курси вдосконалення та підвищення кваліфікації лікарів: тематичне удосконалення «Лапароскопічна хірургія» УВМА; «Вибранні питання трансфузіології» КМАПО; спеціалізація  «УЗД» УВМА; отримав першу кваліфікаційну категорію з ендоскопії.

Має 23 надрукованих статей, 3 доповідей у тому числі на міжнародних конференціях, 1 стендову доповідь, 1 патент.

Володіє слідуючими ендоскопічними методиками: фіброгастродуоденоскопія з біопсією, поліпектомією, видаленням інорідних тіл, гемостаз при кровотечах, ендосонографічні дослідження. Колоноскопія з біопсією, поліпектомією, проведення колоноскопії у NBI режимі, колоноскопія зі збільшенням (ZOOM). Ректороманоскопія. Лапароскопічні втручання при різних нозологіях.

<