1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  Facebook

ГЕМОРОЙ— найбільш розповсюджене проктологічне захворювання. Сприяючі фактори до розвитку геморою: закрепи, сидячий спосіб життя, надмірні статичні навантаження, пологи у жінок, недостатня кількість харчових волокон (клітковини) в дієті, підвищений тонус сфінктеру, гарячі ванни. З часом у пацієнтів зі збільшеними гемороїдальними вузлами зменшується міцність зв'язку слизової оболонки анального каналу з його м'язовою стінкою, що в кінцевому наслідку призводить до випадіння гемороїдальних вузлів з заднього проходу під час акту дефекації.
В нашому відділенні виконується весь спектр сучасних оперативних втручань при геморою:
При початкових стадіях геморою виконуються малоінвазивні втручання:
- лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями,
- інфрачервона фотокоагуляція судинних гемороїдальних ніжок
- прошивання гемороїдальних артерій під контролем ультразвукового проктоскопу (доплерометрії), методика ТНD.
- біполярна електрокоагуляція з допомогою апарату «Геморон»
При геморої ІІ-IV стадії застосовуються:
- стандартні методики гемороїдектомії,
- гемороїдопексія з застосуванням зшиваючого степлера за методикою А. Лонго (на сьогодні у відділенні накопичений найбільший в Україні досвід застосування операції Лонго, розроблена та запатентована оригінальна модифікація цієї операції),
- комбінація декількох малоінвазивних методик лікування геморою (за оригінальними розробленими та запатентованими у відділенні методиками).
Позитивною стороною сучасних малоінвазивних методик лікування геморою являється відсутність больового синдрому в післяопераційному періоді, швидке загоєння ран та повернення до активного способу життя.

<