1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Ткачов Анатолій Володимирович Ткачов Анатолій Володимирович Начальник відділення полковник м\с, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії. В 1985 році закінчив Військово медичний факультет при Куйбишевському медичному інституті з червоним дипломом
Лисак Ірина Вікторовна Лисак Ірина Вікторовна - народилась 24 травня 1978 року. Після закінчення 9 років загальноосвітньої школи вступила до Київського медичного училища №1 та отримала диплом медичної сестри. В 1996 році вступила до НМУ ім. О.О.Богомольця, який закінчила в 2002 році та отримала диплом лікаря-терапевта. З 2002 по 2004 рік працювала в терапевтичному відділенні КМКЛ№12. В 2005 році вступила до Української військово-медичної академії, яку закінчила в 2007 році. Після закінчення працювала старшим ординатором терапевтичного відділення госпіталю смт. Десна Чернігівської області та паралельно отримала спеціалізацію невролога. З 2008 року по теперішній час працює в неврологічному відділенні клініки нейрохірургії та неврології ГВМКЦ "ГВКГ" на посаді ординатора неврологічного відділення.
Корольова Оксана Сергіївна Корольова Оксана Сергіївна - кандидат медичних наук, лікар першої категорії
Шереметова Тетяна Володимірівна Шереметова Тетяна Володимірівна лікар-невролог вищої категорії. В 1996 році закінчила Вітебський Ордена Дружби народів медичний інститут, проходила інтернатуру в м. Гомені 1996-1997 рр.
З січня 1998 року працює в ГВКГ в неврологічному відділенні.
Ярош Ярослав Олександрович Ярош Ярослав Олександрович ординатор Відділення неврології, працівник ЗСУ.
Закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця 2007 року з відзнакою. В 2009 році закінчив інтернатуру за напрямком лікувальна справа.
З 2009 року працює ординатором у Відділенні неврології Клініки нейрохірургії та неврології.
Палінська Віолета Ігорівна

Палінська Віолета Ігорівна лікар-невропатолог. У 2003 році закінчила Львівський Медичний університет ім. Д.Галицького. 2009 рік - інтернатура по спеціальності "Неврологія" в Київському медичному університеті О.О. Богомольця. З 2012 року пряцює в неврологічному відділені ГВМКЦ "ГВКГ".

Третяк Сергій ДмитровичСтарший ординатор неврологічного відділення,підполковник медичної служби, лікар-невролог першої кваліфікаційної категорії Третяк Сергій Дмитрович , 1975р.н.  В 1999 році закінчив Вінницький Державний медичний Університет ім. М.І. Пирогова за спеціальністью „ лікувальна справа”. З  07.1999 року - Слухач Української військово-медичної академії, яку закінчив 06.2001р. за спеціальністю „неврологія”. З 06.2001р. по 01.2006р. проходив військову службу у  Військово-медичноу центрі військово-повітряних сил ЗС України (м. Вінниця) на посадах старшого ординатора та начальника неврологічного відділення. Проходив підвищення кваліфікації за темами: «рефлексотерапія в неврології», «військово-лікарська експертиза», «нейроінфекції». Написав 4 друковані наукові статті. На даний час працює над кандидатською дисертацією.


<