1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Начальник відділення - Спаська Ганна Олександрівна, полковник медичної служби, к. мед. н., лікар-кардіолог вищої категорії, у 1992 році з відзнакою закінчила Національний медичний університет ім.. О.О. Богомольця. З 1992 по 1997 року навчалася в інтернатурі на кафедрі госпітальної терапії НМУ ім.. О.О. Богомольця на базі Олександрівської клінічної лікарні м. Києва. З 1997 по 2001 рік працювала ординатором та старшим ординатором відділення реанімації та інтенсивної терапії для терапевтичних хворих клініки кардіології Головного військово-медичного клінічного центру МО України. Має великий досвід надання невідкладної допомоги хворим терапевтичного профілю. З 2001 по 2007 рік – начальник відділення кардіоревматології, з 2008 по 2010 рік – начальник клініки кардіології  Головного військово-медичного клінічного центру МО України. З 2010 по 2014 рік – заступник начальника Центрального госпіталю Військово-медичного управління Служби Безпеки України. З 2014 року – начальник відділення кардіоревматології Головного військово-медичного центру МО України. Пройшла спеціалізації з кардіології, ревматології, терапії, організації охорони здоров’я. У 2003 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук: «Зміни морфофункціонального стану шлуночків серця у хворих на ішемічну хворобу серця з початковою серцевою недостатністю та можливості їх медикаментозної корекції». Має більше 70 наукових статей, 2 патенти на винаходи. На даний час працює над  дисертацією на здобуття наукового ступеня доктор медичних наук.

Луріна Наталія Анатоліївна Старший ординатор відділення - Луріна Наталія Анатоліївна, лікар-кардіолог вищої категорії, полковник медичної служби.  У 1991р.  закінчила 4 курси Хабарівського медичного інституту, після чого вступила до Військово-медичного факультету при Сибірському медичному університеті. З 1991 по 1993р. навчалась в Українській військово-медичній академії, яку закінчила з відзнакою.  З 1998р. служила на різних посадах в Головному військово-медичному клінічному центрі МО України,  з 2001 року по теперішній час - на посаді старшого ординатора відділення кардіоревматології. Має спеціалізації з кардіології, ревматології, ультразвукової діагностики. Володіє методиками холтерівського моніторування  електрокардіограми, ультразвукового дослідження серця.
Ординатор відділення - Заруцька Вікторія Ярославівна закінчила Національний медичний університет України ім.. О.О. Богомольця у 2013 році, Українську військово-медичну академію – у 2015 році. Працює у відділенні з 2015 року.
Лікар-ревматолог першої категорії Бакун Тетяна Вікторівна закінчила Національний медичний університет України ім.. О.О. Богомольця у 2004 році. Працює у відділенні з 2005 року. Має спеціалізації з кардіології, ревматології. Володіє методиками ультразвукового дослідження серця та суглобів.

Лікар-терапевт Козирева Діна Олександрівна закінчила Національний медичний університет України ім.. О.О. Богомольця у 2005 році. Протягом 10 років працювала в «Печерському» госпіталі для інвалідів та учасників Великої Вітчизняної війни. Працює у відділенні з 2015 року.

<