1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  Facebook

Самойленко Ольга Іванівна  

Очолює відділення з січня 2019 року підполковник м/с Самойленко Ольга Іванівна , лікар-анестезіолог Першої категорії. Закінчила Запорізький державний медичний університет у 1995 році.

 

Кульова Оксана Володимирівна

Старший ординатор ВРІТ для інфекційних хворих, Кульова Оксана Володимирівна, закінчила медичний факультет Української медичної стоматологічної академії у 2001 році.
2002-2005рр.-слухач УВМА за спеціальністю «Анестезіологія та реаніматологія». Під час інтернатури вивчала основи реанімації та інтенсивної терапії на базі КМАПО під керівництвом проф. Трещинського.
Службу починала на посаді старшого ординатора операційно-перев'язочного відділення медичної роти  95 ОАМБр, має досвід здійснення стрибків з парашутом, надання невідкладної допомоги в польових умовах.
2008-2012р.-ординатор медичного відділення Клініки амбулаторної допомоги ГВМКЦ «ГВКГ».
З 2012 по 2013 роки – ординатор ВРІТ для терапевтичних хворих.
З 2013 року – старший ординатор ВРІТ для інфекційних хворих.
Вільно володіє технікою маніпуляцій на центральних судинах, реанімаційними заходами.
Додатково має спеціалізацію з терапії, оториноларингології.

 
Малинка  Ганна Олексіївна

Ординатор ВРІТ для інфекційних хворих, Малинка Ганна Олексіївна, лікар-анестезіолог 1 категорії, закінчила НМУ ім. О.О.Богомольця  у 1994 році.
1995-1998рр.-слухач УВМА за спеціальністю «Анестезіологія та реаніматологія». Під час інтернатури вивчала основи реанімації та інтенсивної терапії на базі КМАПО під керівництвом проф. Чепкого Л.П.
Службу починала на посаді старшого ординатора відділення анестезіології та інтенсивної терапії Ірпінського військового госпіталю.
З 2000 року – ординатор ВРІТ для інфекційних хворих ГВМКЦ «ГВКГ».
Вільно володіє технікою маніпуляцій на центральних судинах, реанімаційними заходами.

 
<