1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  Facebook

Відділення очолює лікар першої категорії — підполковник медичної служби Даниленко Юлія Ігорівна. У 2003 році   закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за фахом лікувальна справа, магістратуру-     інтернатуру  Української Військово-Медичної Академії (2005). Прослухала курс інфекційних хвороб на кафедрі проф.   Возіанової Ж.І. та пройшла спеціалізацію за фахом «Інфекційні хвороби» в Українській військово-медичній академії.       Стаж   роботи інфекціоністом 13 років. Має понад 10 друкованих робіт.

 Ліжкова потужність відділення 45 хворих. Робота організована з чітким урахуванням та суворим дотриманням норм протиепідемічного режиму завдяки відповідному плануванню, розмежуванню хворих за контингентами та патологією у відокремлених палатах (боксах), розмежуванні потоків хворих, які щойно захворіли та тих, які одужують.

 Для більш зручного розміщення цивільних осіб у відділенні передбачені палати підвищеного комфорту по типу «напівлюкс» (на 2 особи з окремим санвузлом). За рахунок спонсорської допомоги БО «БФ «Центр допомоги» відремонтовано «напівлюкси» №№ 18, 19 й 20 для комфортного розміщення учасників АТО.

   Злагоджена, дружня співпраця цивільних та військових лікарів Лиська В.В., Боклан Ю.О., Буракової Т.В. та Насібулліна О.Х. підкріплена доброзичливим і уважним ставленням медичного персоналу до усіх категорій хворих, — прискорює процеси одужання та гарантує індивідуальний підхід до кожного, хто потребує медичної допомоги.

 Достатньо зручне географічне місцезнаходження клініки, створені ц відділенні умови для лікування не тільки військовослужбовців, а й цивільного населення (на договірних засадах), забезпечують щороку лікувально-діагностичну та консультативну допомогу біля 2000 хворих та успішне виконання покладених завдань.

За десятиріччя роботи відділення накопичено серйозний практичний досвід диференційної діагностики та лікування захворювань, які передаються повітряно-крапельним шляхом, а зважаючи на несприятливу епідемічну ситуацію в Україні, актуальним та незамінним є постійний практичний досвід і удосконалення методів лікування, діагностики «дитячих» інфекцій у дорослих.

Напрямками медичної діяльності відділення є діагностика та лікування:

  • «дитячих» інфекцій (кір, краснуха, вітряна віспа, епідемічний паротит, скарлатина);
  • гострих респіраторних захворювань (грип, аденовірусна інфекція та ін.) та їх ускладнень;
  • нейроінфекцій (менінгококова інфекція, різної природи менінгоенцефаліти та ін.);
  • стрептококових інфекцій (ангіна, бешиха та ін.);
  • герпетичних інфекцій (цитомегаловірусна, інфекційний мононуклеоз);
  • опортуністичних інфекцій на тлі імунодефіцит них станів;
  • інших інфекцій (Лайм-бореліоз, токсоплазмоз, легіонельоз, бактеріальні пневмонії та ін.).

Результати наукової роботи висвітлюються в спеціалізованих періодичних виданнях, медичній літературі, виконуються доповіді на конференціях, з’їздах інфекціоністів, конгресах. Лікарі відділення приймають активну участь та підвищують власну кваліфікацію на зборах товариства інфекціоністів м. Києва та плідно співпрацюють з фахівцями інших інфекційних стаціонарів, клінікою ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України» та навчальних закладів МОЗ України. Відділення є базою для навчання та підвищення кваліфікації для слухачів Української військово-медичної академії, лікарів військових медичних закладів МО України, інших силових міністерств та МОЗ України.

Завдяки досвіду та професіоналізму персоналу, чіткій організації роботи та наявності потужної лабораторної бази створюється запорука своєчасної діагностики та ефективного лікування інфекційних захворювань.

Надаємо цілодобову медичну допомогу!!!

Контактний телефон: +38(044) 521-8526 

ЛЮДИНА ЛЮДИНІ АНІ ДРУГ АНІ ВОРОГ, ЛИШЕ ВЧИТЕЛЬ!!!

(східне прислів’я)

БУДЬТЕ ЗДОРОВІ !!!

<