1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  Facebook

Тимпанопластика

Тимпанопластика - це операція спрямована на ліквідацію запального (гнійного) процесу у вусі, закриття перфорації барабанної перетинки і відновлення трансмісійного механізму слухових кісточок. За допомогою цієї операції домагаються лікування вуха і поліпшення слуху.
Більшість операцій тимпанопластики проводиться через завушний доступ під загальним знеболенням. Перфорація барабанної перетинки закривається фасцією з завушній області або оболонка хряща козелка. Передача звуку до внутрішнього вуха забезпечується за допомогою переміщення або заміни слухових кісточок на протези.
У деяких випадках неможливо одночасно відновити і барабанну перетинку, і трансмісійний механізм слухових кісточок. У таких випадках спочатку відновлює барабанну перетинку, а потім, через 6 місяців і більше, відновлюють трансмісійний механізм.
Пацієнта зазвичай госпіталізують на 7-10 днів, а через 2-3 тижні він може приступити до роботи. Повне загоєння настає через 2-3 місяці. Слух відновлюється не раніше ніж, через місяць.

<